BRUK-BET Termalica Nieciecza 1-2 Górnik Zabrze

10.09.2017

Relacja Górnika

Górnik wygrał z Termalicą, a stadion w Niecieczy wypełnił się praktycznie do ostatniego miejsca. Na stadionie zasiadło 3519 widzów.
Do Niecieczy wybraliśmy się transportem kołowym, a koszt wyprawy wynosił 80 zł. Tego dnia zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 9:30. Szczelnie wypełniliśmy sektor gości, a duża ilość kibiców Górnika zasiadła także na sektorach gospodarzy. Dopingowaliśmy nasz zespół przez całe spotkanie i nie daliśmy miejscowym żadnych złudzeń, kto w tym względzie jest lepszy! Piłkarze odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, za co podziękowaliśmy im po końcowym gwizdku. Z kompletem punktów oraz w bardzo dobrych nastrojach udaliśmy się w podróż powrotną na Śląsk. Warto wspomnieć, że do zakończenia meczu Lecha byliśmy na czele tabeli!
Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Górnik Zabrze”, „Przyjaźń” oraz „KS Górnik”.
Kibice Termaliki praktycznie w całości zapełnili swój stadion. Utworzyli kilkudziesięcioosobowy młyn, który dopingował ich drużynę przez całe spotkanie. Warto zaznaczyć, że zaprezentowali oni oprawę składającą się z flag na kijach w barwach klubowych. Po raz kolejny udowodnili, że starają się działać na miarę swoich możliwości.
Termalica wywiesiła 2 płótna: „Łęg Tarnowski”, a także „Nieciecza”.

Źródło: Roosevelta81.pl

Relacja GieKSiarza

Do Niecieczy razem z Górnikiem wybieramy się transportem kołowym. Łącznie jest nas 330, w tym 3 GieKSiarzy, 4 fanów ROW-u i 50 kibiców Wisłoki. Żabole wywieszają 3 flagi, w tym płótno „PRZYJAŹŃ” które symbolizuje niedawno minioną, 29 rocznice (29.08.1988) zawarcia zgody z kibicami z Dębicy. Górnik dobrze dopinguje przez cały mecz, a piłkarze z Zabrza zdobywają komplet punktów.

FILM: 10.09.2017 Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze