Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 KS Górnik Zabrze

26.09.2021, niedziela 12:30

Relacja Ultras GieKSa

Jako, że ostatnio nasz grafik wyjazdowy jest lekko napięty, to udało nam się jeszcze coś do niego wcisnąć :-)  Podczas wyjazdu do Polkowic mieliśmy okazje gościć jednego z naszych przyjaciół z grupy Ultras Górnik Zabrze, w trakcie rozmowy wychodzi na to, że niedziela po Opolu jest dla nas dniem wolnym, co postanawiamy wykorzystać i na szybko zapisujemy 7 osób z Ultras GieKSa.
Na zbiórkę docieramy różnymi środkami transportu, a na miejscu okazuje się, że jedzie również dwóch innych GieKSiarzy, co łącznie daje 9 osób wspierających tego dnia Górnik. Szybko ładujemy się do autokaru, który dzieliliśmy z TRŚL i oczywiście UGZ. Górnicy tradycyjnie zadbali o to by niczego nam nie brakowało, więc podróż mija nam w dobrej atmosferze, nadrabiamy zaległości, które pojawiły się nam przez covidek. Pod stadionem meldujemy się na około godzinę przed rozpoczęciem spotkania i szybko zajmujemy miejsce na sektorze. Na płocie tego dnia zawisły 3 flagi – Górnik Zabrze, śp. Pastor oraz KS Wisłoka (Dębiczanie wspierają Górnik w 40 osób). Od początku do końca prowadzimy bardzo dobry doping, niestety nie miało to przełożenia na formę piłkarzy i decyzje sędziego, który nie miał w niedziele najlepszego dnia. Łącznie na sektorze pojawiło się 400 osób, prócz wspomnianych liczb GieKSy oraz Wisłoki obecni byli jeszcze fani ROW Rybnik w liczbie 6 osób.
Powrót do Zabrza to dalsza integracja, trochę czasu tracimy w korku na A4, jednak w domach udaję się nam pojawić jeszcze przed 19.00. Dziękujemy Górnikowi za super gościnę i zachęcamy do wzajemnego wspierania na naszych wyjazdach. KSGKS!