GKS Katowice 1-1 Olimpia Elbląg

29.07.2011, piątek 19:00 – widzów 2900

Po nieudanej inauguracji z Niecieczą na Bukową zawitała Olimpia Elbląg. Już od pierwszych minut optyczną przewagę mają piłkarze gospodarzy. Jednak jako pierwszy na listę strzelców wpisuje się w 67 minucie zawodnik gości. Pomimo niekorzystnego wyniku na trybunach panuje gorąca atmosfera. Za sprawą fanatycznego dopingu GieKSa strzela w 87 minucie bramkę i mecz kończy się remisem. Po raz kolejny przekonujemy się, że polscy sędziowie niczym nas już nie zaskoczą. Zawodnik gości w 86 minucie otrzymuje drugą żółtą kartkę a w konsekwencji… gra do końca spotkania.

Relacja kibica GieKSy

Nasza kochana GieKSa tylko zremisowała z beniaminkiem I ligi – Olimpią Elbląg. Goście wyszli na prowadzenie w 67 minucie po bramce Zaniewskiego, wyrównał strzałem z wolnego Ján Beliančin pod koniec spotkania. Mimo iż w stosunku do poprzedniego spotkania na Blaszoku wizualnie było mniej ludzi, to jednak doping był o niebo lepszy. Po straconej bramce nadal wszyscy głośno dopingowali, a apogeum przyszło kilka minut przed końcem spotkania gdy padła wyrównująca bramka. Nie bez echa obeszły się z poprzedniego meczu wrzuty na piłkarzy, tym razem wszyscy równo i głośno mieli dopingować naszą drużynę co w 99% doszło do skutku. Na pewno pomogły ostre słowa pana M, który przed meczem powiedział to i owo do ludzi na sektorze A. Teraz tylko czekać na zwycięstwo!

Źródło: zin SK1964 nr 36 (Katowice) sierpień 2011

Na płocie pośród flag zawisły transparenty dla naszego „sponsora” oraz Urzędu Miasta który bardziej wywiązuje się z obietnic CzentroZapu niż on sam.

Oflagowanie: BRACTWO WETERANÓW, BAD BOYS, FORZA GKS, PIEROŃSKIE HANYSY, GÓRNIK ZABRZE, PISAK, TRÓJKOLOROWE KATOWICE, GÓRNY ŚLONSK, GKS KATOWICE, NOVOICINSKO (FCB), UG, trans CZAS WYŁOŻYĆ REALNE PIENIĄDZE!, GIEKSA JEST TYLKO JEDNA, GKS KATOWICE&BANIK OSTRAVA, GLADIATORS, trans UM DZIĘKUJEMY, DURA i SK1964.

FILM: 29.07.2011 GKS Katowice-Olimpia Elbląg DOPING