Dyskobolia Grodzisk Wlkp 6-0 GKS Katowice

14.03.2004, niedziela 17:15 – widzów 3500

Relacja GieKSy

W Grodzisku GKS pojawił się w 61 głów. Transport wynajmujemy pod pretekstem wyjazdu na przysięgę, chociaż kierowca miał wątpliwości do szczerości naszych słów. Na płocie debiutuje nowa flaga „Pierońskie Hanysy”. Poza tym wieszamy jeszcze flagę „SK1964″ oraz transparent o chipach i świnkę z Dospela. Gospodarze mocno ultrasują m.in. kartony, sektorówka i różnego rodzaju piro.

Źródło: magazyn ULTRA, ForumGieksy i TMK

Relacja NFG

Pierwszy mecz rundy przyszło nam grać w Grodzisku Wielkopolskim. Ze względu na wprowadzenie kart chipowych wyjazd nie było nigdzie ogłaszany. Do Grodziska większość ekipy dotarła autokarem łącznie zasiadło nas na trybunach około 60 osób (w tym 9-ciu Ultrasów: Muerte, Patyk, Janek, Jurek, Devil, Eminem, Ćwirek, Jahho, Piter). Należy zaznaczyć, że nikt z nas nie miał kart chipowych. Na płocie zawiesiliśmy: flagę mającą swój debiut – „Pierońskie Hanysy”, SK1964 i transparent antychipowy. Podczas pierwszej połowy na sektor gości wchodzi około 60 dzieciaków wraz z trenerami, którzy wracali z turnieju trampkarzy rocznik 1990 w Gorzowie Wielkopolskim. Wśród nich drużyny GKS Katowice, GKS Tychy, Warta Poznań, BKS Bielsko-Biała i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz to katastrofalna gra piłkarzy. Nie przygotowaliśmy żadnej oprawy i prawie w ogóle nie dopingujemy. Powrót mija nam spokojnie i około godz.. 1.30 meldujemy się w Katowicach

Źródło: nfg.prv.pl

Relacja sportowa

Dyskobolia Grodzisk: Liberda – Stasiak, Sablik, Kozioł, Górski (29′ Sedlaćek), Zając, Wieszczycki (65′ Nowacki), Mila, Moskała, Rasiak, Sikora (72′ Ślusarski)
Trener: Dušan Radolský

GKS Katowice: Klytta – Sadzawicki, Pęczak, Markowski, Adżem, Fonfara (46′ Kęska), Widuch, Muszalik, Bała (84′ Kroczek), Gajtkowski, Paweł Brożek (70′ Owczarek)
Trener: Jan Żurek

Bramki: Rasiak (13), Mila (26), Sablik (36), Sikora (42),Zając (88),Rasiak (90) -
Sędzia: Borski (Warszawa)
Ż. kartki: Wieszczycki – Widuch, Adżem, Kęska, Pęczak