Dzień dziecka 2017 – ZnB

01.06.2017

Ostatni trening inicjatywy „Zagraj na Bukowej” wypadł na Giszowcu akurat 1 czerwca. Nie mogło więc zabraknąć niespodzianek dla najmłodszych. Jednak pierwsza niespodzianka została przygotowana przez dzieciaki, które sprawiły prezent i odśpiewały gromkie „STO LAT…!” naszej Pani koordynator z okazji jej urodzin.

Potem trening dla najmłodszej reprezentacji Giszowca się rozpoczął. W miarę upływu czasu, poza rodzicami stawiało się coraz więcej starszych kolegów z Bukowej, którzy postanowili wesprzeć najmłodszych przed niedzielnym turniejem. Na koniec, każdy uczestnik drużyny dostał pamiątkową koszulkę „Giszowiec – Młode Pokolenie – ZnB”, a po ceremonii ich wręczenia cała 10-tka by scalić drużynę na dobre i złe przystąpiła do przysięgi, głośno przyrzekając cnoty i wartości ważne dla kibica i piłkarza. Po wszystkim odśpiewano głośno parę przyśpiewek i odpalono na całej długości boiska ognie wrocławskie i 3 świece dymne w barwach GieKSy. Podczas treningu wisiał również specjalnie na tą okazję przygotowany transparent, który posłużył do pamiątkowego zdjęcia młodych zawodników, kibiców i trenera giszowieckiej kadry.

Pragniemy jeszcze raz życzyć najmłodszym powodzenia w turnieju, osiągnięcia jak najlepszego wyniku, czerpania radości ze sportu i kibicowania katowickiej 11-stce, osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów, wytrwałości na treningach oraz w szczególności DOBREJ ZABAWY! Trzymajcie się jesteśmy z Wami!

FILM: 01.06.2017 Przysięga Młodych GieKSiarzy – Giszowiec