FC Viktoria Plzeň 2-1 FC Baník Ostrava

17.04.2022, niedziela 17:00 – widzów 9725

Relacja Banika

Wyjazd na drugi koniec kraju, do Pilzna wypadł nam w niedziele Wielkanocną. Tyle pocieszenia że poniedziałek jest również dniem wolnym. Większość wyjazdowiczów skorzystało z pociągowego połączenia, ruszając w drogę już o 8:00 rano, co pozwoliło dotrzeć na miejsce tej grupie już o 13:00. Większość wolnego czasu spędzamy na raczeniu się piwkiem w miejscowych restauracjach.
W sektorze zasiada 332 Chacharów, w tym 6 GieKSiarzy – dzięki! Na sektor niestety nie wchodzi nasza oprawa w postaci flag na masztach, która nie spodobała się ochronie. Poza tym i tak zaprezentowaliśmy się lepiej niż gospodarze którzy nic nie pokazali i nie byli słyszalni. Prowadzimy dobry doping przez cały mecz, mimo tego co musieliśmy oglądać w wykonaniu naszych piłkarzy, którzy odnoszą kolejna porażkę.
Po meczu mamy dwie godziny do powrotnego pociągu, więc ten czas spędzamy znowu w restauracji. Kolejną godzinę zyskujemy w Pradze, co spowodowało że przyszedł już lany poniedziałek, a nasze dziewczyny zostały tradycyjnie oblane wodą. W Ostrawie jesteśmy po trzeciej rano.