Female Elite’64 na Giszowcu

W piątek 4 października odwiedziłyśmy Miejskie Przedszkole nr 64 w Katowicach-Giszowcu. Pozostał po nas ślad – nie tylko na twarzach maluchów! Tym razem zajęcia rozłożone na grupę młodsza i starszą przebiegły w atmosferze świetnej współpracy z dyrekcją oraz przedszkolankami. Najmłodsze dzieci, którym klubowe barwy nie były obce, bez trudu poradziły sobie z nauką przyśpiewek i już po chwili ich głosiki można było usłyszeć chyba we wszystkich katowickich dzielnicach i nie tylko! Śpiewały nawet opuszczając sale na której odbywały się zajęcia. Doskonałą atrakcją była dla nich nauka zdrowej rywalizacji w drużynowych zabawach z piłką. Dowodem na to były radosne uśmiechy, nagrodzone na koniec balonami i pomalowanymi buźkami.

W starszej grupie 5- i 6-latków przeważały dziewczynki, które postarały się całych sił udowodnić, że nie mają zamiaru być słabą płcią. Pokazały to stając na „bramce” oraz strzelając chłopcom gole. Trzeba wspomnieć, że było to nie lada wyzwanie. Wśród chłopców, mimo że w mniejszości, pojawiło się kilku, którzy być może w przyszłości zasilą nasz pierwszy skład… Na koniec „starszaki” dostały za zadanie pokolorowanie herbu GieKSy. Wywiązały się z zadania wzorowo, w związku z czym w przyszłości planujemy z ich dzieł stworzyć małą galerię. Gdzie? To się jeszcze okaże.

Dziękujemy dyrekcji przedszkola za zgodę na akcję i pomoc w jej organizacji, a także za niesamowicie pozytywną atmosferę, która zostanie przez nas zapamiętana na długo. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć.

więcej na: http://www.gieksa.pl/trojkolorowy-giszowiec-female-elite64-znowu-w-akcji/img_0122/