Festyn na Bukowej

Jak miło i ciekawie, a przy tym nietypowo spędzić piękną majową niedzielę? Wystarczy zabrać rodzinę, znajomych, sąsiadów i przyjść na stadion GieKSy! Już w najbliższą niedzielę 22.05.11 zapraszamy na festyn na Bukowej z całą masą atrakcji!

Od godziny 11:00 na stadionie przy Bukowej będzie się działo! Na bocznym boisku swój trening będzie odbywać I drużyna, która pod okiem trenera Wojciecha Stawowego będzie przygotowywać się do wtorkowego pojedynku w Łodzi. Będziecie mogli z bliska zobaczyć, jak trenują zawodnicy GieKSy!

Na klubowym parkingu, na który nie będzie można wjechać samochodem swoje stoisko będą mieli przedstawiciele teamu rajdowego Grzybek, którzy przywiozą na Bukową jedne ze swoich samochodów rajdowych. Będzie można zasiąść za kierownicą prawdziwego pojazdu rajdowego i poczuć ryk silnika!
Obok stanowiska Grzybek Teamu stanie również kosz balonowy ekipy Sky Adventure. Jeśli pogoda dopisze, może uda się wystartować!

Między wejściami na sektory ustawione zostaną kosze – będzie więc okazja do zagrania w koszykówkę!
Z kolei na boiskach piłkarskich rozegrany zostanie turniej, w którym udział wezmą 4 drużyny: Urzędu Miasta Katowice, SK 1964, Strażników Czarnego Złota i Oldboyów GieKSy wspieranych przez pracowników Klubu. Ostatni mecz turnieju rozegrany zostanie na płycie głównej, a bezpośrednio po nim – około 15:30 – wszyscy zebrani będą mogli obejrzeć podniebny pokaz akrobacji modelu śmigłowca.

Przez cały czas na terenie po Trybunie Północnej będzie można spróbować swoich sił w strzelaniu do celu. Do Waszej dyspozycji będzie stanowisko strzeleckie, karabin i kulki paitballowe oraz tarcza.

Przez cały dzień towarzyszyć nam będzie muzyka, a także smaczne jedzenie, napoje, piwo, lody, wata cukrowa i inne pyszności. Na terenie stadionu będzie można spotkać zawodników GieKSy, zrobić sobie wspólne zdjęcie, porozmawiać, zdobyć autograf. Planujemy również dwie tury zwiedzania budynku klubowego z przewodnikiem – specjalistą od historii Klubu, autorem „Monografii Sekcji Piłkarskiej GKS Katowice” Tomaszem Pikulem. Książkę będzie można tego dnia kupić w Sklepie Klubowym na I piętrze budynku. Poza „Monografią” w Sklepie będziecie mogli kupić pamiątki i gadżety GieKSy, a także bilety na mecze z KSZO i Pogonią! Każdy kto kupi bilet na mecz z ekipą z Ostrowca, będzie mógł odebrać bezpłatny bilet na kończące sezon spotkanie z Pogonią Szczecin!
Wszystko to i kilka innych atrakcji już w niedzielę na GieKSie! Serdecznie zapraszamy!

Informacje organizacyjne:

Wjazd samochodem na stadion będzie niemożliwy. Klub zapewnia ograniczoną ilość miejsc parkingowych bezpośrednio przed bramą wjazdową na stadion. W przypadku zapełnienia parkingu istnieje możliwość zostawienia auta na położonym wzdłuż ogrodzenia stadionu płatnym parkingu, który nie należy do Klubu.

Przewidywany czas trwania festynu: 11:00 – 17:00

Źródło: gieksa.pl