„GAŁA CUP” Turniej kibiców Wisłoki Dębica 2021

11.12.2021, sobota 9:00

Relacja GieKSy

11 grudnia zostaliśmy zaproszeni na charytatywny turniej kibiców Wisłoki w Dębicy, na którym stawiamy się w 65 głów. Poza nami oraz gospodarzami, w zawodach bierze udział również ekipa Górnika Zabrze, ROWu Rybnik oraz Siarki Tarnobrzeg. Turniej miał charakter charytatywny by wesprzeć Dom Dziecka „Hanka i Jaś” oraz Dawida z Brzeźnicy, który zmaga się z rakiem mózgu. Poza zmaganiami piłkarskimi rywalizowano w wielu innych konkurencjach, jednak w ogólnej klasyfikacji jako GKS Katowice wychodzimy zwycięsko, wygrywając prawie wszystkie główne nagrody.

Nasze osiągniecia tego dnia to:
-wygrana w turnieju piłkarskim
-najlepszy strzelec
-najlepsza drużyna w boksera
-najlepszy indywidualny bokser
-2 miejsce na maxa w wyciskaniu
-1 miejsce w wyciskaniu największej ilości powtórzeń

Podziękowania dla Wisłoki Dębica za zaproszenie oraz gościnę!

Relacja ROWu Rybnik

11 Grudnia korzystamy z zaproszenia naszych braci z Dębicy i bierzemy udział w charytatywnym turnieju kibiców „Gała CUP”
Tego dnia udało nam się zająć 2 miejsce w piłce, 2 miejsce bokser drużynowy, 2 miejsce bokser indywidualny i 3 miejsce w wyciskaniu.
Nasz liczba tego dnia to 60 osób.
Dziękujemy za świetną zabawę i jak zawsze konkretną gościnę.

Relacja Siarkowców

Na piłkarski turniej charytatywny organizowany przez naszych braci z Dębicy wybieramy się w 45 osób, oprócz nas udział biorą także ekipy: GKSu Katowice, ROW Rybnik, Górnik Zabrze i oczywiście drużyny Wisłoki. Turniej jak i cała otoczka z nim związana zorganizowana na najwyższym poziomie, wielkie dzięki za wszystko !

Relacja Wisłoki

Za nami kolejna edycja charytatywnego turnieju kibiców Wisłoki Dębica dla Domu Dziecka „Hanka i Jaś”. W tym roku turniej odbywał się pod nową nazwą: „Gała Cup”, ku pamięci zmarłego w zeszłym roku fanatyka naszego klubu Szymona „Gały” Gawałkiewicza na którego grobie, przed turniejem przedstawiciele trybun oraz klubu złożyli wieńce. Jak co roku celem turnieju było wsparcie domu dziecka „Hanka i Jaś”, a dodatkowo w tegorocznej edycji graliśmy również dla Dawida z Brzeźnicy, który walczy z guzem mózgu. W tym celu, w trakcie trwania turnieju, organizujemy licytację gadżetów kibicowskich która przyniosła konkretną kwotę: 21 tyś zł dla Dawidka! Dziękujemy wszystkim bioracym udział w licytacji! Oprócz ekip związanych z Wisłoką, do udziału w turnieju zaprosiliśmy również nasze zgody: Górnik Zabrze, ROW Rybnik i Siarkę Tarnobrzeg oraz gościnnie GKS Katowice – dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w turnieju. Oprócz tradycyjnego turnieju piłki nożnej, w ramach urozmaicenia odbyły się również zawody w następujących konkurencjach: w wyciskanie sztangi MAX (wygrał reprezentant Siarki Tarnobrzeg) oraz na ilość powtórzeń (wygrana GieKSiarza) jak i drużynowa oraz indywidualna rywalizacja w popularnego „boksera”, którą również wygrywa GKS. W turnieju wzięło udział 13 drużyn, pierwszej miejsce zajęli nasi goście z Katowic – drużyna GieKSy pokonując w finale ROW Rybnik. Trzecie miejsce zajęła ekipa z osiedla Matejki, której reprezentant został również bramkarzem turnieju. Statuetkę najlepszego zawodnika turnieju zgarnął natomiast zawodnik zespołu Domu Dziecka. Wszystkim drużynom jak i osobom uczestniczącym w turnieju dziękujemy za obecność i świetną, sportową zabawę. Po zakończeniu turnieju tradycyjna impreza „integracyjna” z zaproszonymi gośćmi, która dla niektórych zakończyła się dopiero następnego dnia.