GKS Katowice 1-1 Warta Poznań

15.08.2012, środa 19:00 – widzów 1600

Środowy mecz z Wartą Poznań w perspektywie sobotniej potyczki z Cracovią niespecjalnie elektryzował fanów GieKSy. Na trybunach zasiadło niecałe 2000 kibiców. Wynik ten każe nam wziąć się w garść i przybyć na Cracovię w zdecydowanie większej liczbie. Szczególnie jeśli chodzi o Blaszok, na którym tego dnia będą działy się ciekawe rzeczy. Na płocie wywiesiliśmy 8 flag, przy czym tradycyjnie flaga „Nasze Miasto…” znalazła swoje miejsce na płocie za bramką, co naszym zdaniem daje bardzo fajny efekt.

Jakby problemów było mało, nasz etatowy młynowy ma kontuzję, a bębniarze wybrali się na krótki urlop, co miało wpływ na słabszy niż zazwyczaj doping. Dopiero kiedy padła bramka i na gniazdo wrócił Junior pokazaliśmy, że nawet w tak słabej liczbie potrafimy głośno dopingować naszych kopaczy. Piłkarsko mecz również niespecjalnie zachwycił. Po meczu dziękujemy grajkom za ambicję i wywalczenie pierwszego punktu w tegorocznych rozgrywkach. Oby kolejne mecze przyniosły nam lepsze rezultaty.

Należy odnotować fakt, że na meczu pojawił się nowy bęben, sfinansowany ze zbiórki podczas meczu z ŁKS-em. Wczoraj również przeprowadziliśmy zbiórkę na oprawę meczu z Cracovią i jej wynik to 890,74 zł. Miejmy nadzieję, ze na sobotnim spotkaniu frekwencja będzie wyższa i uda się nam zebrać więcej kasy.

Oflagowanie: NASZE MIASTO NASZA KREW NASZE ŻYCIE – GKS KATOWICE, CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE, UG, TYLKO NIEŻYWI PRZESTANIEMY BYĆ MŚCIWI, GKS KATOWICE, SK1964, PIEROŃSKIE HANYSY i GKS DUMA ŚLĄSKA.

Relacja kibica GieKSy

Drugi mecz u nas tym razem w środę. Dość słaba frekwencja co przełożyło się również na dość średni doping. Tym razem udało nam się na boisku wydrzeć jednego punkcika po dość ciężkiej grze co cieszy. Również i na tym meczu gościliśmy sporą delegację chłopaków z Banika. To w sumie tyle co można powiedzieć o tym meczu.

Źródło: zin SK1964 nr 47 (Katowice) sierpień 2012

FILM: 15.08.2012 GKS Katowice – Warta Poznań