GKS Bełchatów 1-0 KS ROW 1964 Rybnik

06.10.2018,

Relacja GieKSiarza

Na mecz do Bełchatowa rybniczanie wybierają się transportem kołowym. Pod stadionem jesteśmy na około godzinę przed meczem. Na płot w sektorze gości ląduje trans RYBNIK&GLIWICE oraz flagi TORCIDA GLIWICE – LEPSZA STRONA MIASTA, MEKSYK, VLEPKA 1948 (KSG), GLADIATORS i CHWAŁOWICE. ROW prowadzi doping przez cały mecz. Nie zabrakło też małej wymiany „uprzejmości” z gospodarzami. W sektorze gości zasiadły 142 osoby. W tej liczbie jest 52 fanów Górnika (znaczna większość z Gliwic), 3 GieKSiarzy z Żor i jeden fan Wisłoki. Torfiarze formują ok. 200 osobowy młyn i wywieszają dwie flagi: CRAZY FANS i BEŁCHATOWIANIE.

Relacja ROW-u Rybnik

Nas w Bełchatowie 142 osoby w tym 52 Górnik, 3 GieKSa i 1 Wisłoka. Podziękowania dla obecnych a szczególnie Torcidy Gliwice!

Relacja Torfiarzy

Na meczu z ROW-em wystawiamy 180-osobowy młyn z dwoma flagami. Dobrze zaprezentowali się przyjezdni, którzy przybyli do Bełchatowa w 142 osoby (w tym 52 Górnik Zabrze, 3 GKS Katowice i 1 Wisłoka Dębica). Nasz doping pomógł piłkarzom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa.