GKS Katowice 0-0 GKS Bełchatów

21.06.2000, środa 17:00 – widzów 3000

Relacja GieKSiarza

Gości zero. Na meczu spokój. Natomiast po, większość obecnych kibiców GKS-u wpada na boisko i świętujemy awans do ekstraklasy. U nas na tym meczu obecnych było 7 kibiców Banika.

ADRIAN

Źródło: zin DIABLOS 2000 nr 4 (Ruda Śląska)

Relacja GieKSy

Gości zero. Pod koniec meczu odpalamy ponad 100 rac, co daje niezły efekt. Po meczu wbiegamy na płytę boiska, gdzie dalej świętujemy awans. Z nami 7 kibiców Banika.

Źródło: zin POLISH ULTRAS – PRIDE OF POLAND 2000 nr 4 (Bełchatów)

Kibice z Bełchatowa nie pojawili się na Bukowej.

Źródło: zin BLACK BRIGADE nr 1 (Katowice)

Relacja Bełchatowa

Nas 7 osób. Na ostatni prestiżowy wyjazd szykowaliśmy autokar, lecz szyki popsuły nam doniesienia w prasie i TV, że katowiczanie nie wpuszczają przyjezdnych po zadymie ze Śląskiem. Dzwoniliśmy do klubu do Katowic i tam też powiedzieli, że nikogo nie wpuszczą. Tak więc prawie wszyscy sobie odpuścili, pojechało jedynie 7 osób (5 samochodem, 2 pociągiem), które liczyły, że jednak wejdą. Pod stadion zajechali już w trakcie meczu. Na sektor nie zostali wpuszczeni (być może gdybyśmy podjechali w większej liczbie ochrona ugięłaby się i nas wpuściła). Na meczu Katowice świętują awans, po ostatnim gwizdku wpadają na murawę. Po meczu na mieście kroimy 1 szal GKS-u Katowice. W tym czasie 12 naszych kibiców którzy nie pojechali do Katowic, udało się do Radomska na łowy. Łup marny – tylko 1 szal. Na mieście jak i pod stadionem prawie nie było miejscowych szalikowców (był mało atrakcyjny mecz RKS-Świt).

PIOTREK

Źródło: zin DIABLOS 2000 nr 4 (Ruda Śląska)

Relacja kibica GKS-u Bełchatowa

Na ostatni prestiżowy wyjazd szykowaliśmy autokar, lecz szyki popsuły nam doniesienia w prasie i TV, że katowiczanie nie wpuszczają przyjezdnych po zadymach ze Śląskiem. Dzwoniliśmy do klubu do Katowic i tam też powiedzieli, że nas nie wpuszczą. Tak więc prawie wszyscy sobie odpuścili, pojechało jedynie 7 osób (5 samochodem i 2 pociągiem), które liczyły, że jednak wejdą. Pod stadion zajechali już w czasie meczu. Na sektor nie zostali wpuszczeni (być może gdybyśmy pojechali w większej liczbie ochrona ugięłaby się i nas wpuściła). Na meczu Katowice świętują awans, odpalają race, a po ostatnim gwizdku wpadają na murawę. Po meczu na mieście kroimy 1 szal GKS-u Katowice. W tym czasie 12 naszych kibiców, którzy nie pojechali do Katowic, udało się do Radomska na łowy. łup marny – tylko 1 szal. Na mieście jak i pod stadionem prawie nie było miejscowych szalikowców (był mało atrakcyjny mecz RKS-Świt).

Źródło: zin POLISH ULTRAS – PRIDE OF POLAND 2000 nr 4 (Bełchatów)

Oflagowanie m.in.: RADZIONKÓW, BUROWIEC, GUARDIANS, TYLKO NIEŻYWI PRZESTANIEMY BYĆ MŚCIWI, ULTRAS FANS WE ARE ALWAYS WITH GKS!, GKS KATOWICE (z buldogiem), GIEKSIARZE, GKS KATOWICE (żółta), GLADIATORS, GISZOWIEC – CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE, transparent „I LIGA DA KATOWIC I CO PAN NA TO PANIE BONIEK, MURCKI.

FOTOGALERIA: 400mm.pl

FILM: 21.06.2000 GKS Katowice 0-0 GKS Bełchatów

Relacja sportowa

GKS Katowice: Tkocz – Szala, Świerczewski, Bosowski, Sznaucner (71. Matloch), Widuch, Muszalik (65. Dudek), Andruszczak (75. Oberaj), Bała, Kubisz, Bojarski
Trener:

GKS Bełchatów: Łukiewicz – Szkudlarek, Nocoń, Konkiewicz (17. Sobczyński), Pranagal (81. Rzeźniczek) Hinc, Szarpak, Kalkowski, Berensztajn, Patalan (80. Rasiak), Kukulski
Trener:

Sędzia:
Ż. kartki: