GKS Katowice 0-1 MKS Kluczbork

30.10.2009, piątek 19:00 – widzów 3000

Relacja kibica MKS-u

Szkoda, że piątek bo mogliśmy przekroczyć liczbę sporo ponad 200, a tymczasem zanotowaliśmy się w 171 osób z nawet dobrym dopingiem. Z oprawy zaprezentowaliśmy folię w barwach, a następnie 50 szt. strobo – miało być do tego flagowisko, ale nie dało rady ich wnieść bo według ochrony kije z flag mogłyby posłużyć za broń. Mecz wygrywamy 0:1 i siedzimy w klatce ok. 2h bo mundurowi chcieli, aby przyznali się podpalacze pirotechniki. Kończy się zdjęciami przy wyjściu. Drogi w obie strony spokojnie.

Źródło: zin SK1964 nr 17 (Katowice) marzec 2010

Relacja GieKSy

Mecz w piątek, mimo to fanatyków nie brakowało. Doping prowadzimy przez całe spotkanie, nie zabrakło też momentów z typowym pie*dolnięciem, chociaż nasi grajkowie przegrywając już w pierwszym kwadransie, nie dali nam powodów do zrywów. Pojawiły się też głosy „mobilizujące” piłkarzy z sektora „A” – „ku*wa mać GieKSa grać!…”. Niestety nie udało się i zaliczamy kolejną porażkę na swoim koncie. Dobrze zaprezentowali się goście, którzy zjawili się w ok. 170 głów z flagami o oprawą m.in. sreberka w barwach i odpalili stroboskopy.

Oflagowanie m.in.: BRACTWO WETERANÓW (S2), trans WEŁNOWIEC, TRÓJKOLOROWE KATOWICE (łuk), MYSŁOWICE, BRIGADE GERMANY, GÓRNY ŚLONSK (Blaszok), SIEMIANOWICE, JAWORZNO, GIEKSA&GÓRNIK, PRSONA NON GRATA, DURA, GKS KATOWICE i PRAJZACY (Banik).

FILM: 30.10.2009 GKS Katowice – MKS Kluczbork