GKS Katowice 0-1 MKS Kluczbork

30.10.2009, piątek 19:00 – widzów 4000

Relacja kibica MKS-u

Szkoda, że piątek bo mogliśmy przekroczyć liczbę sporo ponad 200, a tymczasem zanotowaliśmy się w 171 osób z nawet dobrym dopingiem. Z oprawy zaprezentowaliśmy folię w barwach, a następnie 50 szt. strobo – miało być do tego flagowisko, ale nie dało rady ich wnieść bo według ochrony kije z flag mogłyby posłużyć za broń. Mecz wygrywamy 0:1 i siedzimy w klatce ok. 2h bo mundurowi chcieli, aby przyznali się podpalacze pirotechniki. Kończy się zdjęciami przy wyjściu. Drogi w obie strony spokojnie.

Źródło: zin SK1964 nr 17 (Katowice) marzec 2010

Relacja GieKSy

Mecz w piątek, mimo to fanatyków nie brakowało. Doping prowadzimy przez całe spotkanie, nie zabrakło też momentów z typowym pie*dolnięciem, chociaż nasi grajkowie przegrywając już w pierwszym kwadransie, nie dali nam powodów do zrywów. Pojawiły się też głosy „mobilizujące” piłkarzy z sektora „A” – „ku*wa mać GieKSa grać!…”. Niestety nie udało się i zaliczamy kolejną porażkę na swoim koncie. Dobrze zaprezentowali się goście, którzy zjawili się w ok. 170 głów z flagami i oprawą m.in. sreberka w barwach i odpalili stroboskopy.

Oflagowanie m.in.: BRACTWO WETERANÓW (S2), trans WEŁNOWIEC, TRÓJKOLOROWE KATOWICE (łuk), MYSŁOWICE, BRIGADE GERMANY, GÓRNY ŚLONSK (Blaszok), SIEMIANOWICE, JAWORZNO, GIEKSA&GÓRNIK, PRSONA NON GRATA, DURA, GKS KATOWICE i PRAJZACY (Banik).

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl

FILM: 30.10.2009 GKS Katowice – MKS Kluczbork

FILM: 30.10.2009 GKS Katowice – MKS Kluczbork OPRAWA GOŚCI

FILM: 30.10.2009 GKS Katowice – MKS Kluczbork KONFERENCJA

Relacja sportowa

GKS Katowice: Jacek Gorczyca – Mateusz Sroka, Adrian Napierała, Mateusz Kamiński, Łukasz Uszalewski, Grzegorz Goncerz (75. Paweł Pytlarz), Kamil Cholerzyński, Gabriel Nowak, Bartosz Iwan (75. Remigiusz Malicki), Piotr Plewnia, Krzysztof Kaliciak (65. Gražvydas Mikulėnas )
Trener: Adam Nawałka

MKS Kluczbork: Stodoła – Orłowicz, Odrzywolski, Jagieniak, Stawowy, Niziołek (87. Szczepaniak), Kazimierowicz, Glanowski, Tuszyński, Półchłopek (72. Sobotta), Sobota (89. Nowacki)
Trener: Grzegorz Kowalski

Bramki: – Rafał Niziołek (16)
Sędzia: Marcin Słupiński (Sieradz)
Ż. kartki: Gražvydas Mikulėnas, Mateusz Kamiński – Paweł Odrzywolski, Arkadiusz Półchłopek, Waldemar Sobota