GKS Katowice 0-1 RTS Widzew Łódź

11.09.2001, wtorek 17:00 – widzów 2000

Relacja Widzewa

Nas 50 głów. Na mecz Destroyers udało się w 3 samochody, droga bez przeszkód. Pociągowi nie wchodzą na mecz. W drodze powrotnej w Sosnowcu pokazuje się Zagłębie, jednak nic się nie dzieje.

PIOTREK

Źródło: zin DIABLOS 2002 nr 5 (Ruda Śląska)

We wtorek GieKSa, w zaległej kolejce podejmowała łódzki Widzew. Na Bukowej wśród 2000 publiczności, zjawiło się ok. 40 Widzewiaków. Fani GieKSy kiepsko się prezentują tworząc 400 osobowy młyn. Każdy myślał że piłkarze z Katowic będą chcieli zmazać plamę z poprzedniego meczu (przegrana z Wisłą 5-1) i udowodnią swoim kibicom na co ich stać. Tak się nie stało, a łodzianie strzelają w 88 minucie zwycięskiego gola, w taki sposób który całkowicie kompromituje golkipera gospodarzy.

Tego dnia jednak oczy i uszy całego świata były skierowane na Stany Zjednoczone, a data 11 września już zawsze będzie się kojarzyć z atakiem na WTC i Pentagon.

Źródło m.in.: http://ultrasworld.eev.pl, zin DIABLOS 2002 nr 5 (Ruda Śląska) i Gieksa.pl

Oflagowanie: NET F@NS GIEKSA, PSEUDOKIBICE KOCHAJA ŚLĄSKA STOLICE, VIP, GKS KATOWICE (żółta), SK1964, GIEKSIARZE, GKS KATOWICE (z buldogiem).

Relacja sportowa

GKS Katowice: Lech – Sadzawicki, Świerczewski, Sznaucner, Andruszczak (62. Muszalik), Widuch, Kowalczyk (46. Janus), Kubisz, Gajtkowski (87. Bosowski), Moskała, Bała
Trener: Janusz Białek

Widzew Łódź: Piekutowski – Urbaniak, Bogusz, Rutka, Gula, Bocian, Zając, Kaczmarczyk, Rachwał, Wiechowski, Dubicki (46. Suchomski)
Trener: Marek Kusto

Bramki: – Suchomski (88)
Sędzia: Marczyk (Piła)
Ż. kartki: Sadzawicki, Andruszczak – Urbaniak, Gula