GKS Katowice 0-2 Miedź Legnica

13.04.2017

Spotkanie w Wielki Czwartek z wysokości trybun zobaczyło ok. 4000 widzów, liczących że piłkarze z Katowic odczarują Bukową i podtrzymają passę z dwóch ostatnich wyjazdów. Tak się niestety nie stało i mimo dominacji na murawie to piłka dwukrotnie wpadała do naszej bramki. Wielu fanów było tak rozgoryczonych że po drugiej bramce zaczęli opuszczać trybuny. Po prostu to kolejna nadzieja na awans która zostaje wdeptana w ziemie. Kolejna bo ta runda jest tak porąbana że nie wiele trzeba by dostać się do czołówki, a nasza sytuacja zaczyna przypominać kalejdoskop. Mimo to kibice dopingują całe spotkanie, a trochę świeżości na gnieździe dostarczyło pojawienie się Berkiego w drugiej połowie. Kolejny raz UG urozmaica spotkanie elementami ultras. Tym razem w skład choreografii weszły serpentyny, konfetti oraz 4 duże flagi na kij, które zostały już do końca spotkania na dole sektora”B”.  Na koniec, gdy piłkarze podeszli pod Blaszok, po chwili ciszy usłyszeli tylko „chcemy awansu, GKS…„. Podczas tego spotkania pojawiły się dwa transparenty, jeden dotyczący stadionu, a drugi już tradycyjnie dla chłopaków za kratami.

Jeśli chodzi o kibiców gości to pojawili się w przerwie spotkania z jedną flagą „Miedzianka”. Na sektor weszło 58 przyjezdnych. Według kibiców Miedzi 70 ( 58 Miedź, 10 Śląsk, 2 BKS Bielsko ).

Oflagowanie: MAŁOPOLSKA, SIEMIANOWICE, ŚLĄSK CIESZYŃSKI, MYSŁOWICE, GKS&FCB, ŻORY, JAWORZNO, LĘDZINY, FANATYCZNY STYL ŻYCIA, TYLKO NIEŻYWI PRZESTANIEMY BYĆ MŚCIWI, UG, PIEROŃSKIE HANYSY, trans STADION DLA KATOWIC, TRÓJKOLOROWA ARMIA, trans POZDRAWIAMY NIEOBECNYCH GIEKSIARZY, PERSONA NON GRATA, oraz na gnieździe VLEPKA KSG i GzG.

FILM: 13.04.2017 GKS Katowice – Miedź Legnica