GKS Katowice 0-3 Widzew Łódź

12.05.2010

Relacja GieKSy

Trochę lepsza frekwencja, spowodowana przyjazdem lepszej klasy rywala. Przed tym meczem najwięksi optymiści mieli nadzieję na awans do ekstraklasy, jednak Widzewiacy szybko ostudzili gorące głowy, aplikując naszym piłkarzom 3 bramki. Kolejny mecz rozgrywany w deszczu… Ogólnie można powiedzieć, że mecz bez historii. Na sektorze „D” ktoś pali szal rywali, poza tym żadnych już incydentów.

Oflagowanie: CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE, GÓRNY ŚLONSK, GKS KATOWICE, FORZA GKS, GIEKSA JEST TYLKO JEDNA, PERSONA NON GRATA, DURA i GIEKSIARZE.

Relacja kibica GieKSy

Środowy, ulewny deszcz ściągnął na Bukową około 5 tysięcy kibiców. Na tym spotkaniu miała być oprawa, ale ze względu na pogodę została odwołana. Blaszok dobrze „nabity”, doping na dobrym poziomie. Do tego wszystkiego nie dostosowali się niestety piłkarze, którzy dość gładko przegrali z Widzewem. W miarę upływu czasu doping też niestety słabł… Ten mecz pokazał wszystkim GieKSiarzom, jak wiele nam brakuje pod względem sportowym, by myśleć o Ekstraklasie… i jak bardzo nam brakuje otwartego sektora gości…

Źródło: zin SK1964 nr 21

FILM: 18.05.2010 GKS Katowice – Widzew Łódź