GKS Katowice 1-0 Olimpia Grudziądz

04.11.2016

Piątkowe spotkanie z Olimpią było dla nas ważnym meczem. Tą kolejkę okrzyknięto kolejką o lidera, o którego rywalizujemy z sosnowiczanami i Chojnicami. Tego dnia również swój mecz rozgrywały na własnym podwórku koleżanki z Chorzowa, co wywołuje dodatkową czujność na Górnośląskich ulicach. Tej czujności nie zachowali śmierdziele z Mysłowic których rozgoniła ekipa trójkolorowych z Wesołej i Lędzin.

Na Bukowej frekwencja nadal nie powala (2300 widzów), a Blaszok przy otwartym sektorze „A” wygląda tragicznie. Odwrotnie do frekwencji wygląda doping, który prezentuje się wyśmienicie. Na tym meczu często do dopingu dołącza się trybuna główna, a w szczególności sektor 4 i 5. Co ciekawe parę razy to nawet główna narzucała Blaszokowi repertuar. Jeśli chodzi o kibiców gości to pojawili się w 13 głów, bez flag i dopingu. Nasi piłkarze wygrywają ten mecz, a rywale zza Brynicy zaliczają kolejną porażkę. W efekcie czego przesuwamy się na pierwszą pozycję, a po meczu przez dłuższy czas słychać „mamy lidera, GKS…„.

Oflagowanie: trans MŁODE KATOWICE, FANATYCZNY STYL ŻYCIA, SK1964, ŻORY, POLSKA, UG, TNPBM, GKS KATOWICE, trans HENIU PDW, GIEKSIARZE, PIEROŃSKIE HANYSY oraz na gnieździe LĘDZINY i MYSŁOWICE.