GKS Katowice 1-0 ZKS Stal Stalowa Wola

12.10.2008, niedziela 11:30 – widzów 2500

Relacja GieKSy

Przed tym meczem GieKSa zajmowała ostatnią pozycję w tabeli i trudno było szukać szans na komplet punktów. Fani na Bukowej zjawili się w ok. 2500 widzów i dopingowali zespół przez cały mecz. Dobrze zaprezentowali się goście którzy podróżowali autokarami i zjawili się w ok. 450 głów. Byli wspierani przez 3 fanów Resovii Rzeszów. Na płocie wywiesili kilka flag: JANÓW LUBELSKI, NISKO, STALÓWKA&RACOVIA, OS. HUTNIK oraz trans POZDRO BERNARD. Dodatkowo porządnie ultrasują. Najpierw prezentują flagowisko z różnych machajek, potem wyciągają sektorówkę z herbem w asyście zielonych sreberek i jak by tego było mało na koniec pojawia się sektorówka z kibicem Stali w asyście flag na kij. Co ciekawe w końcówce spotkania gospodarzom udaje się zdobyć prowadzenie, które utrzymali do końca zdobywając komplet punktów. Po stronie GieKSiarzy delegacja fanów JKSu Jarosław.

Oflagowanie GKS-u: HOŁDUNÓW&LĘDZINY, TRÓJKOLOROWE KATOWICE, MAŁOPOLSKA, GIEKSIARZE, PISAK, SK1964, VIP, GKS KATOWICE, DURA, PIEROŃSKIE HANYSY, ŚWIRLANDIA i JAWORZNO.

Relacja kibica GKS-u

Następnym sielankowym meczem była Stalówka u nas. Goście pokazali się w bardzo dobrej liczbie, około 500. U nas różnie z dopingiem, na stadionie znów niewiele osób. Na szczęście bramka Iwana w końcówce daje nam cenne 3 punkty, a przez ostatnie 10 minut doping mimo małej liczby osób na Blaszoku był dobry.

Źródło: zin SK1964 nr 11 (Katowice)

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl

FILM: 12.10.2008 GKS Katowice – Stal Stalowa Wola WYSTĘP DAIQIRI

Relacja sportowa

GKS Katowice: Jacek Gorczyca – Szymon Kapias, Krzysztof Markowski, Daniel Treściński, Damian Mielnik, Grzegorz Domżalski (59. Krzysztof Kaliciak), Grzegorz Bonk (75. Łukasz Wijas), Bartosz Iwan, Piotr Plewnia, Łukasz Janoszka, Paweł Sobczak (62. Gražvydas Mikulėnas)
Trener: Adam Nawałka

Stal Stalowa Wola: Wierzgacz – Ławecki, Piszczek, Maciorowski, Lebioda, Szlęzak (85. Adamczyk), Uwakwe (87. Sałek), Bartkowiak, Trela, Walat (61. Jeżewski), Salami
Trener: Władysław Łach

Bramki: Bartosz Iwan (81) -
Sędzia: Dariusz Giejsztorewicz (Suwałki)
Ż. kartki: Daniel Treściński -