GKS Katowice 1-0 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

30.05.2009, sobota 17:00 – widzów 2500

Relacja GieKSiarza

Ostatni mecz GieKSy w roli gospodarza w Jaworznie, gdzie większość kibiców udałą się podstawionymi busami (tym razem klub nie nawalił). Do Jaworzna przyjechało także 17 fanów TSP, którzy weszli dzięki GieKSiarzom. Na meczu prowadzimy dobry doping, a nasi piłkarze zdobywają cenne 3 punkty w walce o utrzymanie. Na płocie pojawiły się takie płótna jak: DURA, VIP, SK1964, GKS KATOWICE, JAWORZNO, GIEKSIARZE, GKS KATOWICE (żółta) i PISAK.

Relacja kibica GKS-u

Ostatnim meczem w Jaworznie był mecz z Podbeskidziem. Goście walczyli o udział w barażach o awans, a my o uniknięcie barażu o utrzymanie. Z Turka nadchodziły złe wieści i by samemu decydować o utrzymaniu w ostatnim bezpośrednim meczu musieliśmy zremisować. Nasi piłkarze jednak nie są minimalistami i pokonali bielszczan 1:0 po bramce Plewni z wolnego. Od tego momentu wśród GieKSiarzy liczyło się tylko jedno. Wyjazd do Jastrzębia!

Źródło: zin SK1964

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl

FILM: 30.05.2009 GKS Katowice – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała SKRÓT

Relacja sportowa

GKS Katowice: Jacek Gorczyca – Mateusz Sroka, Gabriel Nowak, Adrian Napierała, Damian Mielnik, Grzegorz Goncerz (69. Łukasz Wijas), Tomasz Hołota, Kamil Cholerzyński, Piotr Plewnia, Gražvydas Mikulėnas (78. Bartosz Iwan), Krzysztof Kaliciak (84. Paweł Kubies)
Trener: Adam Nawałka

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Merda – Cienciała, Szmatiuk, Konieczny, Osiński, Sikora (61. Chmiel), Jarosz (72. Zaremba), Matusiak, Matus (44. Ocholeche), Malinowski, Chrapek
Trener: Marcin Brosz

Bramki: Piotr Plewnia (54) -
Sędzia: Paweł Pskit (Łódź)
Ż. kartki: Jacek Gorczyca, Damian Mielnik – Krzysztof Zaremba, Łukasz Matusiak