GKS Katowice 1-1 Amica Wronki

31.05.2003, sobota 16:00 – widzów 5000

Relacja NFG

Na sobotnim meczu wieszamy na płocie wzorem ligi NBA, fanki z nr wszystkich zawodnikami GieKSy i ich ksywami, jak i sztabem szkoleniowym. Jest to podziękowanie od kibiców dla wszystkich, którzy przyczynili się do tak wielkiego sukcesu jakim jest nasza pozycja lidze.
I tu wcale nie ma znaczenia czy zagramy w europejskich pucharach czy też nie. Przed sezonem skazywani na 2 ligę zawodnicy udowodnili, że pieniądze to nie wszystko. Za to wielki szacunek dla naszych grajków!

W 1 połowie na Blaszoku prezentujemy kartoniadę przedstawiającą czarny krzyż na tle żółto-zielonych pól.
W 2 połowie odpalamy 200 ogni rzymskich, nast. na sektorach A i C rozwijamy sektorówki, a na sektorze B kartki z napisem „DZIĘKUJEMY”.

W przerwie meczu pod patronatem gazetki „BUKOWA” odbył się konkurs rzutów karnych.
W bramce stanął rezerwowy golkiper GieKSy, Darek Klytta.
Zwycięzca w nagrodę otrzymał replikę koszulki.

Nasze liczby Ultras:
- Fanki a’la NBA
- kartoniada
- 200 ogni rzymskich
- sektorówki
- kartki z napisem „DZIĘKUJEMY”

Jeszcze parę słów ad. Gazetki „BUKOWA”.
Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy „maczają” ręce przy jej tworzeniu.
Z każdym nast. nr redakcja nabierała wprawy i doświadczenia, co z pewnością odbije się jeszcze jej lepszym wyglądem na jesień.
Dzięki za wszystko dla tych, którzy nie skąpią ZŁOTÓWKI na jej zakup, dzięki pomagającym przy jej sprzedaży, dzięki reklamodawcom za wykupieniem miejsc na reklamy, ale przede wszystkich wielkie dzięki dla drukarni TOLEK za druk i za podołanie naszym wymaganiom! :D

Źródło: nfg.prv.pl

Relacja GieKSiarza

Ostatni mecz u siebie to spotkanie z Amicą, które było podziękowaniem za super sezon. Na wzór NBA prezentujemy koszulki z ksywami piłkarzy i trenerów, którzy tak dużo osiągnęli z drużyną skazywaną na II ligę. W I połowie robimy kartoniadę przedstawiająca czarny krzyż na tle żółto-zielony pól. W II połowie odpalamy 200 ogni rzymskich oraz prezentujemy sektorówki i kartki z napisem „dziękujemy”.

Źródło: zin DIABLOS 2003 nr 8 (Ruda Śląska)

Oflagowanie m.in.: VIP (S2), PERSONA NON GRATA (S1), GKS KATOWICE (żółta) (S1), CRAZY BOYS (łuk), GLADIATORS, NET F@NS GIEKSA, GIEKSIARZE, GISZOWIEC – CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE (łuk), FORZA GKS, GKS KATOWICE 19 (PL) 64 DUMA ŚLĄSKA, PISAK, transparenty imitujące koszulki piłkarzy, SK1964

Relacja sportowa

GKS Katowice: Tkocz – Fonfara, Kowalczyk, Adamczyk, Sznaucner, Bojarski, Widuch, Muszalik, Sierka (73. Kroczek), Wróbel, Yahaya
Trener: Jan Żurek

Amica Wronki: Szamotulski – Kucharski, Skrzypek, Bieniuk, Konieczny, Sokołowski, Sobociński (75. Dziewicki), Burkhardt (61. Bąk), Zieńczuk, Dawidowski, Dembiński (88. Bartczak)
Trener: Stefan Majewski

Bramki: Wróbel (78) – Dawidowski(8)
Sędzia: Mikołajewski (Ciechanów)
Ż. kartki: Wróbel, Kowalczyk, Widuch, Muszalik – Sobociński, Szamotulski, Zieńczuk