17.04.1999, sobota 17:00 – widzów 1414
Relacja GieKSy
Na ten mecz na Bukową zawitało 16 sympatyków z Bełchatowa. Przyjechali oni busem i rozwiesili swoje dwie flagi. Na meczu jak widzieliście był spokój. Jedynie emocji dostarczyli nam nasze skórokopy, którzy w ostatniej minucie odnieśli sensacyjny remis. Po meczu bus przyjezdnych dosięgły kamienie, z wybitą szybą bełchatowianie umknęli szybko do domu.
Źródło: zin ULTRAS nr 4 (Katowice)
Relacja GieKSy
Gości 16. W drodze powrotnej obrzucamy im busa.
Marcin & Gesiu
Źródło: zin POLISH ULTRAS – PRIDE OF POLAND 1999 nr 2 (Bełchatów)
Relacja GieKSy
Gości 16. Jak wracali tracą w busie jedną szybę.
Gesiu
Źródło: zin HOOLIGANS 2000 nr 2 (Legnica) i zin DIABLOS 1999 nr 2 (Ruda Śląska)
Relacja Torfiarzy
Do Katowic mieliśmy jechać autokarem, ale go nie załatwiliśmy, tak więc w drogę wyruszyliśmy tylko w 17 osób (15 bus + 2 pociąg). Pod stadionem przejęła nas psiarnia. Na sektorze rozwieszamy 3 flagi. Młyn GKS-u prezentował się dobrze, jak na ostatnią drużynę w tabeli. Na meczu nic ciekawego się nie dzieje. W drodze powrotnej przy wyjeździe z Katowic trzech małolatów wybija 1 szybę po czym uciekają. Poza tym zero atrakcji. W Bełchatowie jesteśmy wieczorem i umawiamy się na następny dzień, gdyż w Piotrkowie ma grać mecz wyjazdowy Hutnik Kraków (…).
Jawor
Źródło: zin HOOLIGANS 2000 nr 2 (Legnica)
Relacja Bełchatowa
Nas w Katowicach 17 osób.
Źródło: zin DIABLOS 1999 nr 2 (Ruda Śląska) i zin PIŁKARSCY KIBICE 1999 nr 4 (Radomsko)
Relacja GKS-u Bełchatów
Wybrało się tam 17 osób (bus+2 pociągiem). Zaskoczyli nieco miejscowi, których w młynie, mimo iż drużyna zajmowała ostatnie miejsce było parę setek. W drodze powrotnej jeszcze na hanysowie leci w naszym busie jedna szyba.
Źródło: zin HOOLIGANS 2000 nr 2 (Legnica) i zin POLISH ULTRAS – PRIDE OF POLAND 1999 nr 2 (Bełchatów)
Relacja Banika
Na meczu wspiramy GieKSę w 3 osoby.
Źródło: zin HOOLIGANS 2000 nr 2 (Legnica)
Oflagowanie m.in.: MURCKI, GKS HOOL’S FROM MYSŁOWICE, FAN CLUB KLUCZE, OLKUSZ, LIBIĄŻ, ZAWIŚĆ, RADZIONKÓW, WITOSA-HANYSOWO, DĄBROWA GÓRNICZA, MURCKI, ŁAZY, BACHOWICE, PIOSEK, BYTKÓW, ŻORY, KOKOCINIEC, RUDA ŚL., BUROWIEC, GKS KATOWICE (z buldogiem), CRAZY BOYS, GKS \G/ KATOWICE,
FILM: 17.04.1999 GKS Katowice – GKS Bełchatów
Relacja sportowa
GKS Katowice: Tkocz – Adamus (6. Kościelniak), Widuch, Szymczyk, Andruszczak (68. Bosowski), Dudek, Dźwigała, Mandziejewicz, Bała (46. Marek Kubisz), Kucz, Muszalik
Trener: Marek Koniarek
GKS Bełchatów: Krupski – Wilczok (90. Szkudlarek), Kaczmarek, Nocoń, Kalkowski (62. Cheda), Hinc, Berensztajn, Szarpak (64. Jakóbczak), Krzynówek, Patalan, Bykowski
Trener: Krzysztof Pawlak
Bramki: Marek Kubisz (90) – Hinc (15)
Sędzia: Zygmunt Ziober