GKS Katowice 1-1 Stilon (GKP) Gorzów

03.10.2009

Terminarz sprezentował nam trzy nudne spotkania u siebie pod rząd – pierwsze z nich odbyło się z kibicami gości, którzy zaprezentowali skromną oprawę, wywiesili flagi i dopingowali przez całą drugą połowę (w pierwszej dalej kontynuowano protest). Był to mecz ze Stilonem Gorzów, który zakończył się wynikiem 1:1. Na oprawę gorzowian składało się flagowisko oraz sektorówka z diabłem tasmańskim w barwach Stilonu. Goście wywiesili też trans „KIBIC NIE BANDYTA!”. Po naszej stronie również nie zabrakło transów odnoszących się do sytuacji jaką nam zgotowała centrala „STOP! PZPN-owskiej cenzurze na naszych stadionach” oraz innych „cieńki, hajek PRACUJECIE DLA CENTROZAPU?!” oraz „KATOWICKI SPORT BRUKOWCEM”. W drugiej połowie „dla odmiany” wieszamy również flagi m.in.: GIEKSA, GIEKSA&GÓRNIK, SK1964, DURA.