GKS Katowice 1-1 walk. 3-0 Odra Opole

16.08.2008

Na tym spotkaniu frekwencja wynosiła ok. 4000 osób. Goście z Opola zjawili się w ok. 140 głów, w tym 35 osób z Bytomia. Na wyposażeniu mieli jedną flagę Odry „1945″ oraz Polonii „PB – Desperados”. Ogólnie mecz bez historii, nasi kopacze kolejny raz dają plamę remisując spotkanie z niżej notowanym rywalem.

Oflagowanie: TRÓJKOLOROWE KATOWICE, MAŁOPOLSKA, GIEKSIARZE, SIEMIANOWICE, STRAŻNICY CZARNEGO ZŁOTA, PISAK, GKS KATOWICE, SK1964, MYSŁOWICE, JAWORZNO oraz na gnieździe HERB.

Chociaż na murawie padł remis 1-1, później wydział dyscyplinarny PZPN przyznał walkowera dla GKS-u, ponieważ w barwach Odry wystąpił nieuprawniony zawodnik.

Relacja Odry

Jeden z fajniejszych wyjazdów w tej rundzie. Początkowo na wyjazd mieliśmy udać się specem, jednak przez małe zainteresowanie tym wyjazdem jedziemy autokarami i jak na taki mecz pojawiamy się w dość symbolicznej liczbie 140 osób, w tym 41 to PB. Większość meczu dopingujemy na przeciętnym poziomie. Niestety przez zbyt małą liczbę kibiców zmuszeni jesteśmy zrezygnować z oprawy przygotowanej na ten mecz. Na stadionie zasiadło w sumie około 2500 kibiców.

Źródło: ULTRA nr5