GKS Katowice 1-1 Warta Poznań

13.08.2010, piątek 20:15 – widzów 3000

Relacja kibica GieKSy

Jak ja kurwa nie znoszę pisać relację jak jest chu*owy mecz, chu*owa atmosfera i wszystko jest ogólnie do dupy. Zamiast po trzech kolejkach mieć na koncie minimum 7 pkt, to mamy ino 2….. Niby gramy, niby mamy sytuacje strzeleckie, ale tym nie zapełnimy stadionu, a kibiców znowu pojawiło się tego dnia mniej niż na inauguracji…

Jackoow

Źródło: zin SK1964 nr 24 (Katowice) sierpień 2010

Na trybunach tylko 2500 widzów, więc jeszcze mniej niż na pierwszym meczu. Trudno się dziwić skoro to już 3 kolejka, a my dalej optymistycznie tłumaczymy sobie że to falstart. Mimo wszystko kibice prowadzą doping przez całe spotkanie. Na płocie pośród flag ląduje też transparent ze słowami wsparcia dla fanów z Białegostoku, a kibice Warty pojawili się w 11 głów, w tym fan Obry Kościan (zasiedli dzięki uprzejmości fanów GKS-u). Ogólnie nic ciekawego się nie działo, mecz bez historii.

Oflagowanie: CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE (S6), BRACTWO WETERANÓW (S2), MYSŁOWICE (S1), NASZE MIASTO NASZA KREW NASZE ŻYCIE – GKS KATOWICE (łuk), MAŁOPOLSKA, HRANICKA BRIGADA (Banik), SIEMIANOWICE, GKS KATOWICE, FORZA GKS, trans JAGIELLONIA TRZYMAJCIE SIĘ, GIEKSA JEST TYLKO JEDNA, JAWORZNO, DURA, trans DANIEL I MARTA GRATULACJE!, a na gnieździe GKS DUMA ŚLĄSKA.

FILM: 13.08.2010 GKS Katowice – Warta Poznań