GKS Katowice 1-1 ZKS Wisła Płock

21.03.2009, sobota 12:00 – mecz bez udziału publiczności, Jaworzno – stadion Victoria

Pierwsze spotkanie na wiosnę i pierwsze gdzie GKS w roli gospodarza występuje w Jaworznie przy ul. Krakowskiej. Niestety kolejne bez udziału kibiców, którzy w dużej liczbie zameldowali się pod stadionem, usilnie próbując zobaczyć coś zza specjalnie wywieszonych banerów na płocie, tak by utrudnić widoczność z poza trybun.  Zwłaszcza licznie zgromadził się FC Jaworzno, dla którego przenosiny GieKSy na stadion Victorii to na pewno okazja do jeszcze prężniejszego działania.

Relacja kibica GKS-u

Kolejnym spotkaniem był mecz w Jaworznie z płocką Wisłą a płot, zza którego mieliśmy oglądać spotkanie został obwieszony bannerami, czym zarząd po raz kolejny pokazał, że nie potrafi walczyć o najwierniejszych kibiców, co zresztą dobitnie im wypominamy. Po meczu w miejscu gdzie wisiały bannery, zostawiamy transa o tym, że byli kibicami, ale są już tylko „działaczami”. Piłkarze po kolejnej ambitnej walce remisują z płocczanami 1:1, była szansa na zwycięstwo gdyż od 7 minuty prowadziliśmy po bramce niezawodnego Iwana 1:0.

Źródło: zin SK1964

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl

FOTOGALERIA: GOL24.pl

FILM: 21.03.2009 GKS Katowice – Wisła Płock SKRÓT

FILM: 21.03.2009 GKS Katowice – Wisła Płock KONFERENCJA

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl REMONT STADIONU

Relacja sportowa

GKS Katowice: Jacek Gorczyca – Łukasz Wijas, Mateusz Kamiński, Adrian Napierała, Damian Mielnik – Gabriel Nowak, Kamil Cholerzyński, Grzegorz Górski (65. Tomasz Hołota), Piotr Plewnia – Bartosz Iwan (80. Gražvydas Mikulėnas), Krzysztof Kaliciak (65. Grzegorz Goncerz)
Trener: Adam Nawałka

Wisła Płock: Melon – Żytko, Sielewski, Moryc, Wyczałkowski – Kowalski, Grudzień (88. Szabat), Krzyżanowski, Chwastek (60. Iwanicki) – Gregorek, Wiśniewski (77. Solecki)
Trener: Piotr Szczechowicz

Bramki: Bartosz Iwan (8) – Karol Gregorek (55)
Sędzia: Robert Kubas (Rzeszów)
Ż. kartki: Łukasz Wijas, Adrian Napierała, Piotr Plewnia, Kamil Cholerzyński (x2) – Tomasz Grudzień
Cz. kartki: Kamil Cholerzyński (60) -