GKS Katowice 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

31.03.2017

Kolejne spotkanie na Bukowej i kolejny piątek. Jak widać terminarz na wiosnę nas nie rozpieszcza. Mimo to na trybunach zasiadło ok. 4000 widzów, a atmosfera na trybunach mogła być gorąca. Kibice wyczekiwali w końcu pierwszego zwycięstwa na wiosnę i przełamania które miało być kolejnym krokiem w stronę ekstraklasy. Tak niestety się nie stało. Piłkarze przegrali i to w słabym stylu, coraz mniej też kibiców wierzy w historyczny awans, a doping choć miał też dobre momenty to jako całokształt trzeba się przyznać że wyszliśmy słabo. Mało tego nie zabrakło też momentu ciszy, gdyż to co widzimy na murawie po prostu nas „zgasiło”, grzebiąc wszelkie nadzieje na przyszły sezon. Jeśli mamy awansować to nasi piłkarze i trener muszą się obudzić ze snu i podążać w górę tabeli.

Jeśli chodzi o kibiców to poza tym że dopingiem dostosowali się do poziomu gry naszych piłkarzy, to zaprezentowali kolejną oprawę, a mianowicie flagowisko, do którego zawisł transparent „GRAJCIE NA STÓWĘ, JESTEŚMY Z WAMI – AWANS ZROBIMY WSPÓLNYMI SIŁAMI – Cała GieKSa Razem!!!”. Niestety choreografie UG w tej rundzie nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, chociaż najwierniejsi fani dalej wierzą w awans i nie odwrócą się od piłkarzy. Poza tym na trybunach znów zawisł ogromny transparent dla chłopaków po drugiej stronie muru oraz trans z przekazem dla „koleżanek zza miedzy” którym już się w głowach pie*doli by tylko nie mówiono o ich krzywych akcjach „Afery bez białek kręcicie, z psami interesy robicie – PSYCHO CBŚ”.

Jeśli chodzi o gości to zaprezentowali się bardzo dobrze, mało tego chyba nikt nie spodziewał się tego po Podbeskidziu. Przyjechali w ok. 350 głów, prowadzili ciągły doping, przebijając się czasem przez gospodarzy, a nawet zaliczyli jakieś starcia z ochroną, która to już nie pierwszy raz u nas, stwarza problemy.

Z ciekawostek można dodać że chociaż nasza maskotka – GieKSik nie zawiódł i kolejny raz wygrywa maskotkowy konkurs rzutów karnych, znów pokonując Beskidka.

Oflagowanie: trans PDW BZYKU HASEK JAGODA JASIU KAMIS LALA RADZIU SAŁATA TOMEK ZATOR PNG, FANATYCZNY STYL ŻYCIA, UG, BANICEK (FCB), GIEKSIARZE, trans PSYCHO CBŚ, TRÓJKOLOROWA ARMIA, PERSONA NON GRATA oraz na gnieździe LĘDZINY i VLEPKA KSG.

FILM: 31.03.2017 GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Poza tym nasi kibice nie próżnowali tego dnia i wspólnie z Górnikiem i ROW-em przy okazji meczu tych ostatnich w Bytomiu, chcieli w 180 osób „przybić piątki” z Polonią pod ich stadionem. Niestety smutni panowie przeszkodzili i zapobiegli naszym odwiedzinom. Po wszystkim część naszej załogi udaje się pod areszt by odwiedzić naszego kolegę za murem.