GKS Katowice 2-0 Dolcan Ząbki i inne

23.10.2015

Niestety weekend zaczęliśmy już w piątek, niestety ponieważ przyszło nam pochować naszego brata z Imielina. Na pogrzeb ŚP. Marka przybyły delegacje fanów GieKSy z każdej dzielnicy i Fan Clubu, nie zabrakło też naszych przyjaciół z Zabrza i Jarosławia.

24.10.2015

Jednak już w sobotę czekało nas radosne wydarzenie. Kolejny z naszych fanów postanowił zakończyć życie kawalera i  zmienić swój stan cywilny. Nie mogło w tym ważnym dniu dla niego zabraknąć Trójkolorowego akcentu w postaci bramy weselnej. Co trzeba nam przyznać, to to że z doświadczeniem stają się coraz bardziej okazałe. Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary!

Górnik Wesoła 0-4 GKS II Katowice

Również w sobotę o 14:00 na Stadionie Górnika Wesoła w Mysłowicach rozgrywały swój mecz rezerwy GKS-u. Na obiekcie przy ul. sportowej zjawiło się ok. 150 kibiców którzy uczcili pamięć ŚP. Marka. Na płocie zawisł transparent „Marek pamiętamy” i w 36 minucie zostało odpalonych 36 rac które symbolizują wiek w którym odszedł fanatyk z Imielina.

Siatkówka: GKS Katowice 3-0 Energa Ostrołęka

Tego dnia również swój mecz o 17:00 w roli gospodarza rozgrywali siatkarze GieKSy, którzy na hali Kolejarza podejmowali zespół z Ostrołęki. Jak można było się spodziewać lider z Katowic pewnie pokonał w setach 3:0 ostatni zespół w tabeli. Kibice również nie zawiedli, i wypełnili po brzegi hale na Wełnowcu.

GKS Katowice 2-0 Dolcan Ząbki

25.10.2015

Na ten dzień wszyscy czekali, przynajmniej czekali by gdyby nie wojewoda który zamknął stadion przy Bukowej do końca roku. Na murawę na stadionie GKS-u wybiegli zawodnicy Dolcanu Ząbki, którzy byli faworytem spotkania. Jednak GieKSa pod wodzą trenera Brzęczka pokazuje zupełnie nowe obliczę i znowu inkasuje komplet punktów wygrywając 2:0. Na Blaszoku zawisł transparent „Marek spoczywaj w spokoju”, co tylko pokazuje jak wielką wartość dla nas miał nasz kolega.