GKS Katowice 2-1 KSZO Ostrowiec

03.11.2002

Kibiców gości 0 (zero). Podczas meczu odpalamy świece dymne i bengale. Na płocie ląduje skrojona flaga Żyliny (Žilina) „YELOW-GREEN FANATICS” zdobyta dzień wcześniej podczas wyjazdu Spartaka Trnava.

Relacja NFG

Mecz z KSZO-kami pod względem kibicowkim nigdy nie należał do tych z gatunku „ważniejszych”, ot to czysta ligowa kopanina bez jakichkolwiek atrakcji na trybunach.
Jednak tym razem grupa NFG postanowiła to zmienić, a przede wszystkim zależało nam na ciągnięciu „dobrej passy” w ULTRAS.
Na początku meczu odpalamy ok. 30 świec dymnych, w momencie gdy piłkarze wychodzą z tunelu na boisko. Równocześnie Klub Kibica GieKSy obdarowuje zasłużonego dla naszego klubu bramkarza – Janusza Jojkę, o którym pamięć chyba zawsze będzie tliła w każdym z nas. Janusz dostał okazały puchar, kwiaty i oczywiście szal GKS-u KATOWICE.
Na drugą połowe „odkładamy” tą samą ilość świec dymnych, rozkładamy sektorówki na blaszoku. W 75min odpalamy ponad 100 bengali, co daje zajebisty efekt.
Ogólnie mecz bez kibiców gości to bardzo mizerne widowisko, a tych właśnie było na Estadio 0 (sł. zero)!

Źródło: nfg.prv.pl

Relacja GieKSiarza

Kolejne spotkanie u siebie, tym razem bez gości, bo nie pojawił się żaden kibic KSZO (podobno zostali cofnięci). Na meczu odpalamy 30 świec, a w II połowie 30 świec i 100 bengali.

Źródło: zin DIABLOS 2002 nr 7 (Ruda Śląska)