GKS Katowice 2-1 Lechia Zielona Góra

13.06.2007, środa 17:00 – widzów 4000

Relacja GieKSiarza

Ostatni mecz zasadniczego sezonu był dla nas czystym sparingiem. Wiedzieliśmy już od 3 kolejek że nie mamy szans na pierwszą lokatę i będziemy musieli grać w barażach o awans do II ligi. Na trybunach w upalny dzień zameldowało się 5000 osób. Trener Piotr Piekarczyk dał szansę paru juniorom, którzy gryźli trawę, co uatrakcyjniło to spotkanie. Doping stał na dobrym poziomie, chociaż każdy z nas chciał już znać wyniki losowania i przeciwnika GieKSy w barażach. Po meczu ciekawie było na Giszowcu, gdzie na wracających kibiców czaili się tyszanie w 4 auta. Tyscy atakują kilka osób które wysiadło na dolnym przystanku, ekipa z autobusu widząc to wysypuje się kawałek dalej, myśląc że to chorzowianie łapie za drągi podtrzymujące posadzone drzewka i przegania napastników.

Oflagowanie: BRACTWO WETERANÓW, PIEROŃSKIE HANYSY, TRÓJKOLOROWE KATOWICE, GÓRNY ŚLONSK, GKS KATOWICE, PISAK, STRAŻNICY CZARNEGO ZŁOTA, GIEKSA, SK1964, JAWORZNO i MYSŁOWICE.

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl

FILM: 13.06.2007 GKS Katowice – Lechia Zielona Góra

FILM: 13.06.2007 GKS Katowice – Lechia Zielona Góra DOPING

Relacja sportowa

GKS Katowice: Jacek Gorczyca – Okrzesik, Bartnik, Cholerzyński, Kasprzyk, Sroka, Grzegorz Górski (89. P.Jaromin), Łukasz Wijas, Mielnik, Pasko (80. Mieszczak), Gielza (22. Sadowski, 87. Zuga)
Trener: Piotr Piekarczyk

Lechia Zielona Góra: Twarowski (81. Jaroszewski) – Świniarek, Kiliński, Szeląg, Topolski, Świtaj, Zawadzki, Jeremicz (71. Wierzbicki), Drozdowicz, Rośmianek, Łuszkiewicz
Trener: Grzegorz Kowalski

Bramki: Pasko (45), Pasko (54) – Kiliński (50)