GKS Katowice 2-1 Znicz Pruszków

06.08.2008

Na Bukowej sezon zaczęliśmy od spotkania ze Zniczem Pruszków. Na tym meczu prezentujemy żałobną oprawę ku czci naszego wybitnego piłkarza Adama Ledwonia. Pod dach zostaje wciągnięta sektorówka, a na płocie zawisł transparent „Człowiek wielki i prawdziwy, w naszych sercach wiecznie żywy”. Oczywiście zanim zaczęliśmy dopingować, mecz rozpoczęliśmy od minuty ciszy. Potem przez cały mecz prowadzimy dobry doping. Na trybunie północnej zasiadło 18 gości z Pruszkowa, którzy na wyposażeniu mieli aż 4 flagi. Mimo małej liczby coś tam dopingują, za co szacunek. Ogólnie spotkanie z z liderem jakim niespodziewanie po 2 kolejkach stał się Znicz, przyciągnęło 4000 widzów. Fani GieKSy mieli okazję zobaczyć zwycięstwo swojej 11-stki nad faworytem, za co po meczu dziękowali piłkarzom.

Oflagowanie: BRACTWO WETERANÓW, HOŁDUNÓW&LĘDZINY, TRÓJKOLOROWE KATOWICE, MAŁOPOLSKA, MYSŁOWICE, SK1964, STRAŻNICY CZARNEGO ZŁOTA, GKS KATOWICE, VIP, JAWORZNO i GIEKSIARZE.

Relacja Znicza

Nas 18(w tym 1 – KS Milan) z 4 flagami. GKS na początku meczu z oprawa upamiętniającą śp. Adama Ledwonia oraz cały mecz dobry doping. My staramy się śpiewać głównie w przerwach dopingu GieKSy, co nam chyba dobrze wychodzi.

Źródło: kibice.net