GKS Katowice 3-1 Stomil Olsztyn

18.10.2017

Pod stadionem już na prawie 3 godziny przed meczem gromadzili się kibice GieKSy, a to wszystko przez plotki o domniemanych odwiedzinach koleżanek zza miedzy. Cała ta sytuacja miała na pewno duży wpływ na to, że wśród odwiedzających dzisiaj Bukową, najwięcej było tych którzy zasiedli na sektorze „C”. Ogólnie środowy mecz zgromadził 2050 widzów, z czego 71 w sektorze gości z jedną flagą „Stomilowcy”. Dopingują w miarę swoich możliwości. Warto również zaznaczyć że dołączyli do podskoków, gdy GKS zaintonował „kto nie skacze ten z policji…”. Jeśli zaś chodzi o nasz doping, to nie możemy sobie nic zarzucić, mimo słabej frekwencji (wszyscy żyją już niedzielnymi derbami). Pomagał w tym bez wątpienia wynik na boisku i kolejna wygrana z rzędu.

Oflagowanie: FORZA GIEKSA, VIP CRAZY BOYS, PSEUDOKIBICE oraz na gnieździe LĘDZINY – HOŁDUNÓW i WŁADCY MYSŁOWIC.

Relacja GieKSy

Środowy mecz ze Stomilem to zdecydowanie nie było zwykłe ligowe granie. Niemal na całym stadionie można było już odczuć napięcie związane ze zbliżającym się spotkaniem z odwiecznym rywalem z Chorzowa. „Niemal”, gdyż czekające nas derbowe starcie nie budzi tak wielkiego zainteresowania wśród kibiców Stomilu, którzy zajęli sektor gości.
Goście z Olsztyna pojawili się w Katowicach w ponad 70-osobowym składzie – co jak na środek tygodnia jest dobrym wynikiem – i przez cały mecz prowadzili doping w zwartej grupie. To pierwsza rzecz warta podkreślenia. Druga to drgnięcie frekwencji w górę w porównaniu z meczem z Chrobrym. Środowe spotkanie oglądało z trybun o około 700 osób więcej niż poprzedni ligowy pojedynek przy Bukowej. Już w niedzielę przy Bukowej pojawi się jednak co najmniej trzykrotnie więcej osób.
Wszystko co się działo w środę było jedynie preludium do wyczekiwanych od 14 lat derbów. Dla wielu pierwszych w życiu! Pamiętajcie – wszyscy na czarno i z szalami. Dajmy z siebie wszystko!

Źródło: Gieksa.pl

Relacja Stomilu

W środę do Katowic docieramy w 91 osób. Z nami delegacja ŁKSu Łomża i Hutnika Nowa Huta. Nie wszyscy od nas wchodzą na stadion. Mamy ze sobą flagę „STOMILOWCY”. Podziękowania dla ziomali za wsparcie na tym dalekim wyjeździe!

Źródło: kibice.stomil.olsztyn.pl

FILM: 18.10.2017 GKS Katowice -Stomil Olsztyn SKRÓT

FILM: 18.10.2017 GKS Katowice -Stomil Olsztyn DOPING