GKS Katowice 4-2 RKS Radomsko

07.08.1999, sobota 17:00 – widzów 1700

Relacja GieKSiarza

Gości 7 osób. Rano w Katowicach zostaje przechwycona i obita grupa Stali Stalowa Wola (kroimy 2 szale Stalówki). Tego samego dnia grają chorzowscy. Udaje się trafić jedynie kilku z nich, dostają oklep i tracą 1 szal Ruchu. Po meczu nieudana próba przejęcia Radomska.

KETCHUP

Źródło: zin DIABLOS nr 3, 2000 (Ruda Śląska)

Relacja GieKSiarza

Z Radomska do Katowic zawitało 7 typa. Wieśniaki wywiesiły jedną flagę. Wiara od nas pokusiła się o nią. Siedmiu naszych weszło do sektora przyjezdnych podając się za fan-club Widzewa z Jaworzna. Jednak brak wyraźnego zdecydowania spowodował, że ze zdobyczy były nici. Ekipa od nas chciała wyjść z wieśniakami ze stadionu i tam ich obić i skroić barwy. Jednak radomszczańskie konfidenty połapały się o co chodzi i dziwnym trafem psy odwiozły naszą ekipę osobno. Wieśniaki z Radomska flagę jak i szale oddali piłkarzom. Później spokój.

Źródło: zin HOOLIGANS 2000 nr 2 (Legnica)

Relacja Radomska

Nas 7 osób. Na meczu do naszego sektora wchodzi 10 gości podających się za fan-club Widzewa z Jaworzna. Były niezłe jaja, gdyż razem z nami dopingowali RKS i bluzgali Gieksę!

ZYCHU

Źródło: zin DIABLOS nr 3, 2000 (Ruda Śląska)

Relacja GieKSiarza

Do Katowic przyjechało 7 gości z Radomska.

Krojec

Źródło: zin BAD BOYS 1999 nr 5 (Katowice)

Relacja Stalówki z wyjazdu na Grunwald

W drodze na hanysowo konkretna kamionka ze strony mielczan, ale oprócz tego niczego nie pokazali. W Halembie spokój, ale w drodze powrotnej w Katowicach tracimy 2 szale na rzecz GKS-u.

Robert

Źródło: zin DIABLOS nr 3, 2000 (Ruda Śląska)

Relacja Banika

Na tym meczu obecny jeden fan Banika.

Źródło: zin HOOLIGANS 2000 nr 2 (Legnica)