GKS Katowice 4-2 Slavia Ruda Śląska

29.10.2005, sobota 15:00 – widzów 3500

Spotkanie z rudzką Slavią zgromadziło prawie cztery tysiące ludzi. Na Blaszoku znów zawisła jedna fana NASZE MIASTO – NASZA KREW – NASZE ŻYCIE – GKS KATOWICE. Co do dopingu to prowadzimy go przez cały mecz, choć trzeba przyznać że znacznie lepiej, a wręcz rewelacyjnie szło nam w II połowie. Wszystko przez wydarzenia boiskowe, gdzie po pierwszej połowie przegrywaliśmy aż 2:0, a już w drugiej części spotkania udało się naszym piłkarzom strzelić cztery gole i tym samym wygrać, wydawałoby się przegrany mecz!

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl

GKS Katowice: Grychtoł – Wijas, Gawełczyk (62. Kapitan), Kasprzyk, Zioło, Szczurek (46. Lasek), Mielnik, Polczak, Jaromin, Pasko (84. Sadowski), Gielza
Trener: Lechosław Olsza

Slavia Ruda Śląska: Widera – Pawlak, Stefanowski, Konefał, Paździor, Wujec, Trzeja (71. Szastok), Pawlik (64. Buchta), Grabowski (77. Strzoda), Kudełko, Kajda
Trener: Adam Michalski

Bramki: Jaromin (57), Gielza (72), Jaromin (76), Mielnik (90) – Paździor (15), Kudełko (23)