Górnik II Zabrze 0-1 walk. 3-0 BKS Bielsko-Biała

17.09.2017

Mecz rezerw Górnika Zabrze z Stalą Bielsko-Biała na żywo obejrzało około 300 osób. W klatce gości pojawiło się równo 145 kibiców Stali, którzy tego dnia wspierani byli przez 50 osób z Zagłębia Sosnowiec. W okolicach 30 minuty meczu z korony stadionu wybiegła grupa szukająca wrażeń, która dążyła do starcie z gośćmi. Ekipa Stali i Zagłębia chciała skorzystać z zaproszenia gospodarzy, przyjezdni sprawdzili stan ogrodzenia w sektorze gości, który nie zdał testu i również wysypali się na płytę boiska. Odległość, grząska murawa i głównie smutni panowie sprawiają że nie dochodzi do bezpośredniego starcia. Niestety tego dnia nie wszystkim było dane wrócić do domu.

Źródło: stadionowioprawcy.net

Relacja GieKSiarza

Na spotkanie rezerw Górnika z bielską Stalą wybrało się ok. 40 GieKSiarzy. Łącznie razem z Górnikiem było nas ponad 100 głów. Goście przyjechali w około 150 osób razem z ziomalami z Sosnowca i w mocnej obstawie zajęli klatkę na stadionie MOSiR-u Sparty Zabrze. W około 30 minucie spotkania wchodzimy za friko przez płot i biegniemy murawą „przybić piątki” z przyjezdnymi (ta sztuka udała się ok. 60 osobom). Bielskie Zagłębie nie stoi biernie, demoluje ogrodzenie i również wysypuje się na płytę. Niestety do wspólnych harców nie doszło, bo wtrącili się smutni panowie, rozganiając towarzystwo, rzucając jak szaleni petardami. Niestety nie wszystkim z nas udaje się wrócić do domu na niedzielny obiad – CHWDP.

Relacja BKS-u

Nas dzisiaj w Zabrzu na rezerwach Górnika 145 w tym 50 BBraci z Zagłębia – wielkie dzięki za wsparcie!

Źródło: fb/BKS1922

Spotkanie na boisku wygrał BKS, jednak Wydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej  dopatrzył się wprowadzenia w 87 minucie nieuprawnionego zawodnika do składu gości, co w późniejszym terminie zweryfikowano na walkower dla gospodarzy.