GKS Górnik (Bogdanka) Łęczna 2-0 GKS Katowice

10.09.2011, sobota 16:00 – widzów 500

Relacja kibica GieKSy

W Łęcznej na sektorze zawsze była dobra zabawa i każdy jechał z nastawieniem, że tym razem będzie podobnie. Na zbiórce stawiło się 126 osób (w tym 6 z Banika – dzięki za wsparcie). Droga jednym upłynęła szybciutko, a jednym się dłużyła. Pod stadion zajechaliśmy kilka minut przed pierwszym gwizdkiem. Dzięki dosyć sprawnemu wchodzeniu, wszyscy w klatce meldujemy się w kilkanaście minut. W pierwszej połowie nasz doping dosyć przeciętny, a w drugiej jeszcze słabszy… Na płocie wieszamy flagę: „GieKSa on Tour”, Małopolska, Banika i trans: „Darek gratulujemy syna”. Gra naszych kopaczy zniechęciła większość osób do śpiewania. Większym powodzeniem niż sam mecz, cieszył się bigos z wkładką. Po meczu zaraz się zawijamy w drogę powrotną, która mija spokojnie.

Źródło: zin SK1964 nr 38 (Katowice) listopad 2011

FOTOGALERIA: Gieksiarze.pl

FILM: 10.09.2011 Górnik Łęczna – GKS Katowice DOPING

Relacja sportowa

Bogdanka Łęczna: Prusak (46. Socha) – Sołdecki, Wallace, Bartoszewicz, Pielorz, Renusz, Falkowski (46. Pesir), Nikitović, Łuczak (87. Pielach), Zuber, Nildo
GKS Katowice: Sabela – Kaciczak (66. Pawłowski), Kowalczyk, Beliancin, Rzepka, Chwalibogowski (87. Feruga), Hołota, Chmiel, Goncerz, Pitry, Rakels (54. Zachara)

GKS Katowice uległ dzisiaj na wyjeździe Bogdance Łęczna 0:2. W pierwszej połowie meczu GieKSa była równorzędnym przeciwnikiem dla ekipy z Łęcznej. Błyskawiczna bramka zdobyta przez Wojciecha Łuczaka tuż po rozpoczęciu drugiej części gry podcięła jednak skrzydła katowiczanom i nasz zespół nie potrafił już stworzyć dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Na 2:0 dla gospodarzy podwyższył z rzutu karnego Nildo.

Bramki: Łuczak 46′, Nildo 61′ (karny)
Żółta kartki: Łuczak (65′),  - Goncerz (55′), Kaciczak (60′), Hołota (81′)
Czerwona kartka: Renusz (82′) – za drugą żółtą.

Źródło: gkskatowice.eu