III Letni turniej kibiców JKS-u Jarosław

01.08.2021, niedziela

Relacja JKS-u Jarosław

W niedzielę 1go sierpnia odbył się 3 letni turniej kibiców JKSu Jarosław. Niestety nie mogliśmy zorganizować go na swoim stadionie tak jak robiliśmy to wcześniej, nie mogliśmy też zorganizować go na stadionie szkolnym ponieważ jak twierdzili włodarze naszego miasta ten termin był już zarezerwowany na jednym jak i drugim stadionie, jak się później okazało stadion JKS u Jarosław był wolny w ten dzień. Jednak na tym się nie skończyło bo kiedy dowiedzieli się że turniej odbędzie się na przedmieściach miasta zaczęli wydzwaniać do prezesa tamtejszego klubu próbując nakłonić go by w ostatniej chwili zmienił zdanie i odmówił nam wynajęcia obiektu, gdy to nie poskutkowało zaczęły się telefony od policji i próby zastraszenia, które i tak nic nie dały a turniej został zorganizowany. Są osoby które postawiły sobie za cel zniszczenie JKS u jako klubu, i te same osoby złorzeczą nam kibicom JKS u. Jerzy Kudła i Jerzy Pleśniak zapamiętajcie kurwy JESTEŚMY SIŁĄ O JAKIEJ WAM SIE NIE ŚNIŁO!

Przejdźmy teraz do turnieju w zmaganiach piłkarskich oraz przeciąganiu liny wzięło udział 17 drużyn 10 z Jarosławia i 7 zaprzyjaźnionych ekip.
Liczby naszych przyjaciół tego dnia to:
GKS Katowice 55
(4druzyny: PNG, Mysłowice, Jaworzno, Młode Katowice)
Siarka Tarnobrzeg 30
Unia Nowa Sarzyna 30
Stal Sanok 15
Resovia Rzeszów 5

W zmaganiach piłkarskich 1 miejsce zajęła jarosławska drużyna „Incognito”, 2 miejsce Unia Nowa Sarzyna, 3 miejsce Tarnobrzeska Siarka – Gratulujemy! Finał w przeciąganiu liny po zaciętej rywalizacji z Mysłowicką GIEKSĄ wygrywa Siarka Tarnobrzeg, gratulujemy! Dziękujemy wszystkim ekipom za przybycie sportową rywalizację i zajebisty klimat jaki wspólnie udało nam się stworzyć.

Relacja GKSu Katowice

Pierwszego sierpnia kibice JKSu Jarosław zorganizowali turniej do którego przystąpiły cztery drużyny złożone z kibiców GieKSy: Persona Non Grata, Młode Katowice, Crazy Boys Jaworzno oraz Mysłowice. Ogólna liczba  fanów z Bukowej to 55 głów.

Jeśli chodzi o zmagania piłkarskie to w większości kończymy na fazie grupowej. Jedynie PNG udaje się dotrzeć do ćwierćfinału, by po rzutach karnych ulec ekipie Siarki Tarnobrzeg. W finale spotkały się drużyny Unii Nowa Sarzyna z Incognito (JKS), a ostatecznie wygrali gospodarze.

Między rozgrywkami były zawody w przeciąganiu liny i tu poszło nam lepiej jak w piłkę. Mianowice GieKSa z Mysłowic dochodzi do finału, gdzie uległa Siarce Tarnobrzeg, która już wcześniej, w ćwierćfinale, po zaciętej walce wyeliminowała FC Jaworzno.

Relacja Mysłowicka GieKSa

Dzisiejszego dnia korzystamy z zaproszenia JKS Jarosław do udziału w turnieju, Dziękujemy Panowie za zaproszenie i gościnę!! Zmagania piłkarskie niestety kończymy na fazie grupowej.. Przeciąganie liny wygrywamy z pięcioma drużynami, aby w finale, po ciężkiej walce uznać wyższość Siarka Tarnobrzeg – Profil Kibiców. Gratulujemy wiktorii!! Z pozdrowieniami, WŁADCY MYSŁOWIC!!

Relacja Siarki Tarnobrzeg

Do Jarosławia wybieramy się w 3 dyszki z flagą. Turniej rozpoczynamy fazą grupową w zmaganiach piłkarskich, kończąc je na drugim miejscu z 4 punktami które dają nam awans. Niestety zmagania kończymy po rzutach karnych w meczu półfinałowym z Unią Nowa Sarzyna, ale gdy my walczyliśmy na boisku równolegle nasza reprezentacja w przeciąganiu liny zdobywa 1 miejsce w całym turnieju po ciężkim finale z Mysłowicką GieKSą! Ogromne podziękowanie dla kibiców JKSu za zaproszenie na turniej, konkretną gościnę i zajebisty klimat! Siarkowcy & Świrlandia!

Relacja Stali Sanok

W dniu dzisiejszym (01.08.2021) jesteśmy obecni na turnieju organizowanym przez naszych przyjaciół z JKS u Jarosław . Niestety piłkarsko nie był on dla nas udany . Notujemy dwie porażki oraz jedną wygraną co nie pozwala nam na wyjście z grupy.

Wyniki:
Old Boys JKS – Stal Sanok 3-0
Młode Wilczki JKS – Stal Sanok 0-3
Armii Krajowej JKS – Stal Sanok 2-0
Dziękujemy za zaproszenie i gościnę !!! ZKS & JKS