III Piknik rodzinny ku pamięci Arka „Tasiego” Tasarka

24.09.2022, sobota

Relacja GieKSiarza (Giszowiec)

Mimo różnych zawirowań i przeciwności losu, na przekór tym którzy robią nam „pod górkę” stojąc u władzy systemu, udało się nam w końcu zorganizować III edycję Pikniku Rodzinnego Kibiców GieKSy ku pamięci Arka „TASI-ego” Tasarka.
Tradycyjnie w tym przedsięwzięciu współpracowaliśmy z Murckami, lecz należą się też podziękowania dla Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice ” SK1964″ oraz sklepu kibiców Blaszok, za pomoc w organizacji i ufundowanie poczęstunków, nagród i upominków dla wszystkich dzieci, które odwiedziły tego dnia Park Murckowski.
Tradycyjnie podczas pikniku rozegrano turniej kibiców GieKSy, w którym z uwagi na infrastrukturę mogło wziąć udział jedynie 16 drużyn, choć chętnych było znacznie więcej! Równocześnie odbywały się też zawody w przeciąganiu liny, w których ponownie triumfowała ekipa z Jaworzna. Turniej piłkarski, również wygrali zwycięzcy z poprzedniej edycji, a mianowicie Zawodzie, które stworzyło jeden team z Bogucicami. Gratulujemy!
Poza tym przez cały dzień mieliśmy masę atrakcji dla dzieci, nad którymi piecze trzymały animatorki. Były między innymi gry, zabawy, malowanie twarzy, dmuchańce, wata cukrowa, poczęstunek, balony i upominki w postaci gadżetów z GieKSy.
Jak co roku przy okazji pikniku zbieraliśmy fundusze na pomoc dla małej Mai, którą również możecie wesprzeć pod tym linkiem https://pomagam.pl/majaf
Dziękujemy wszystkim za udział i obecność!

Drużyny, które wzięły udział w turnieju: Banik Ostrawa, Torcida Górnik (młodzież), ROW Rybnik, Persona Non Grata, Młode Katowice, Giszowiec, Murcki, Zawodzie & Bogucice, Jaworzno, Mysłowice, Lędziny, Witosa, Piotrowice, Ligota, Centrum, Załęże.