III turniej ku pamięci Marka Daleckiego

03.02.2018

Relacja Imielińskiej GieKSy

Jak co roku Imielińska GieKSa jest organizatorem turnieju dla naszego zmarłego brata po szalu Marka, a turniej staję się tradycją co pokazane jest coraz większą frekwencją. W tym roku gościliśmy 10 ekip takich jak:
- Hołdunów
- Lędziny
- GieKSa Wesoła
- Imielin
- JKS Jarosław
- Górnik Wesoła
- Concordia Knurów
- Torcida Wrębowa
- Siemianowice

W tym roku przez halę przewinęło się przeszło 300 osób. Dobra sportowa rywalizacja, czysta gra, a przede wszystkim dobra zabawa zaowocowała tym, że turniej przebiegł wszystkim w dobrych nastrojach. Podczas całego wydarzenia nie brakowało oczywiście głośnego dopingu dla każdej z drużyn jak i śpiewu dla Marka. Przez cały turniej zawisły również transy i flagi takie jak: „HLWI GANG”, „ŚP MAREK”, „IMIELIŃSKA GIEKSA”, „WESOŁA EKIPA”, „WRĘBOWA & IMIELIN”, „LĘDZINY”, „CONCORDIA”, „ARMII KRAJOWEJ”, „PDW”.
Po zaciekłej walce cały turniej wygrała Górnik Wesoła, drugie miejsce zajęły Lędziny, a trzecie Imielin.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, udział w turnieju, a przede wszystkim Fundacji Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki w Lędzinach za udostępnienie hali i wszystkiego co było niezbędne do przeprowadzenia turnieju, a także pracownikom za pomoc i udział w turnieju poprzez oglądanie odbywających się meczy co potwierdziło jedynie, że Nasz turniej podobał się nie tylko zaproszonym ekipom, a także osobom z poza grona kibicowskiego.