JKS Jarosław 1-1 KKS Karpaty Krosno

10.05.2023, środa 17:00 – widzów 1000

Relacja Świrlandii

Na takie dni jak ten czeka każdy kibic Czarno Niebieskich. Mobilizacja na ten mecz nie trwała długo, lecz była bardzo intensywna, co dało nadzwyczajny efekt, w postaci gigantycznego jak na realia 4 ligowe (oraz środek tygodnia) młynu. Stadion wypełniony niemal po brzegi, a nas w młynie blisko 500 osób. Doping przeplatany „uprzejmościami” w kierunku przyjezdnych, którzy tego dnia zjawili się na naszym obiekcie w 168 głów, w tym 30 Stal Rzeszów, 30 Stalówka, 12 Łada Biłgoraj, 5 Glinik Gorlice i 1 Polonia Przemyśl. Na wyposażeniu mieli dwie flagi: SUPER STAL RZESZÓW i KROSIEŃSCY FANATYCY.
W drugiej połowie prezentujemy oprawę, folie „AVE JKS” z herbem po środku, która przykrywała całą krytą trybunę. Wszystko w asyście machajek. Do tego odpalamy race i stroboskopy, co dało konkretny efekt wizualny. Warto też nadmienić, że na płocie zawisł trans dla naszego Brata z trybun, który w ostatnich dniach niestety trafił na przymusowe wakacje – Hubcio PDW. Z nami tego dnia delegacja GieKSy i Siarki oraz Unia (10) i Stal Sanok (35). Wszystkim dzięki za wsparcie! Po meczu udajemy się do jednego z lokali, a integracja trwa do późnych godzin.

Oflagowanie: transparent HUBCIO TRZYMAJ SIĘ PDW, ŚWIRLANDIA, ZKS (Stal Sanok),PDW-ZKS, PSYCHICZNIE CHORZY.

Relacja Karpat Krosno

W Jarosławiu jesteśmy obecni w 168 osób, w tym nasi przyjaciele 40- Stal Rzeszów, 30-Stalówka, 12-Łada Biłgoraj, 5-Glinik Gorlice, 1-Polonia Przemyśl. Dzięki za wsparcie!

FOTOGALERIA: stadionowioprawcy.net

FOTOGALERIA: stadionowioprawcy.net (2)