KH GKS Katowice 4-2 Orlik Opole

25.10.2016

Po wygranej z Unią i wyjazdowym zwycięstwie nad Polonią, kibice który dziś zgromadzili się w Satelicie oczekiwali Tylko Zwycięstwa nad Opolskim Orlikiem. Już po pierwszej tercji prowadzenie 2:0 sprawiało niesamowitą radość ale po drugiej remis na 2:2 wprowadził pewną niepewność jednak trzecia tercja to koncert i pewna wygrana 4:2 to był pokaz ambicji, walki, twardego hokeja! Wspomagamy zawodników dopingiem a swoją porcję „Pozdrowień” otrzymał gracz Orlika Kacper Guzik. Czemu? Wchodząc na III tercję niezwykle wulgarnie odezwał się do kibica GieKSy który był z dzieciakiem. Fair-Play tego pana nie obowiązuje więc i My nie pozostajemy mu dłużni. Jednak to postawa naszych zawodników była głównym punktem dzisiejszego dnia! Najlepszym zawodnikiem meczu u Nas został Marek Strzyżowski… co tu dużo mówić ma gość charakter! Ale i bramkarz Kostur pokazał że jest pewnym punktem naszego składu jak i reszta chłopaków niedawno nazywano ich zbieraniną dziś wyżej notowani rywali zbierają od Nich baty! Ponieważ wczoraj urodziny miał II trener Witalij Grajewski śpiewamy mu gromkie 100 LAT oraz w prezencie dostaje szalik oraz tort od kibiców! Następny mecz dopiero 11 LISTOPADA czyli w nasze Wielkie Narodowe Święto! Wielkie Święto Państwowe i Wielkie Święto w Satelicie.

Źródło: Kibice KH GKS Katowice