KS Cracovia Kraków 2-2 KS Górnik Zabrze

11.09.2021, sobota 15:00 – widzów 6836

Relacja Górnika

Sobotni wyjazd do Krakowa spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem z naszej strony. Niestety ale Krakowski klub przyznał zaledwie 536 biletów do sektora gości. Bilety te znalazły swoich nabywców w mniej niż 24h.
W sobotnie przedpołudnie ruszamy w sile 9 autokarów do Krakowa. Na miejscu sprawne wchodzenie na sektor, dzięki czemu cała grupa melduje się na stadionie przed pierwszym gwizdkiem. Z nami tego dnia 4 kibiców ROWu i 3 GieKSy – dzięki za wsparcie!
Od pierwszych minut wspieramy piłkarzy dopingiem, który stał tego dniu na bardzo wysokim poziomie. Zważając na śmieszną liczbę w młynie miejscowych, na stadionie głośniej słychać naszą grupę. Doszło też do wzajemnych bluzgów, których od lat nie było w spotkaniach z Cracovią. Warto również odnotować, że w naszej liczbie było ponad 50 osób z FC Piekary Śląskie.
Niestety ale piłkarze dają sobie wyrwać wygraną w ostatnich minutach, a my z niedosytem wracamy do Zabrza. Następny mecz już w niedzielę 19.09 przy Roosevelta, a przeciwnikiem będzie Warta Poznań

FOTOGALERIA: stadionowioprawcy.net