KS Górnik Zabrze 1-1 RTS Widzew Łódź

18.08.2023, piątek 20:30 – widzów 14 783

Relacja Ultras GieKSa

Na meczu Górnik z Widzewem, pojawiamy się w ok. 70 osób. Przez cały mecz na górnej części Torcidy wisi nasza flaga „PSEUDOKIBICE”, zza której w II połowie cała nasza grupa prowadzi doping. Ultrasi Górnika w pierwszej połowie prezentują sektórówkę z logo Torcidy, po czym odpalają 100 rac i 200 stroboskopów w towarzystwie dużych flag na kiju. W centralnej części młyna wisi transparent „#ROW RYBNIK NIGDY NIE ZGINIE” odnośnie walki o byt swojego klubu przez kibiców z Gliwickiej. Pomimo iż Górnik prowadzi przez większość meczu, to w końcówce daję sobie wyrwać zwycięstwo i spotkanie kończy się remisem 1-1. Gości brak z powodu zamknięcia klatki, spowodowanej pracami budowlanymi nad czwartą trybuną.