KS Siarka Tarnobrzeg 0-0 GKS Jastrzębie

10.08.2022, środa 17:00 – widzów 1879

Relacja GieKSiarza

W środę 10 sierpnia korzystamy z zaproszenia Siarki, która podejmowała u siebie GKS Jastrzębie. W Tarnobrzegu meldujemy się gościnnie w 4 osoby z GieKSy. Poza nami Siarkowców wspiera Wisłoka (6) oraz Wisła Sandomierz w kilka osób.

Gospodarze formują młyn za flagą „Siarkomani” oraz za trzech małych, z dedykacja dla kibiców na przymusowych wakacjach. Przez cały mecz prowadzą konkretny doping, przeplatany często i gęsto „uprzejmościami” z przyjezdnymi, których lwią cześć grupy stanowiła Stalówka. Ogólnie w sektorze gości zasiadło  165 fanów, w tym 25 Jastrzębie, 20 Piast i 120 Stal. Na wyposażeniu mają trzy flagi (2 Jastrzębia i jedną Stali) plus uszczypliwy transparent dla jednego z miejscowych fanów „Chuligan u was dopinguje, jego kurwa nas eskortuje”.

Relacja Jastrzębia

Jeden z najciekawszych wyjazdów tej rundy, czyli Tarnobrzeg. Niestety przypadł nam w środę. Na Podkarpacie udajemy się w 25 osób + 120 Stalówki + 20 Piast, co daje łączną liczbę ponad 160 osób. Na płocie wieszamy dwie nasze flagi. Jedna STF i transparent dotyczący jednego z Siarkowców, który za swoją wybrankę ma policjantkę… ;-)
Dziękujemy Stalówce za gościnę na najwyższym poziomie. A obu naszym zgodom po raz kolejny, za solidne wsparcie!
AVE GKS!

FOTOGALERIA: stadionowioprawcy.net