KSZO Ostrowiec 0-3 GKS Katowice

21.05.2003, środa 19:00 – widzów 2500

Relacja GieKSiarza

Na meczu z KSZO w Ostrowcu obecnych 120 katowiczan, tego dnia jesteśmy wspomagani przez przyjaciół z Ostrawy i Trnawy. Na płocie wywieszamy takie flagi jak: SK 1964, PISAK, Bazal – Banika i Spartak Trnava słowaków. Prezentujemy też kartoniade z napisami FCB i prowadzimy niezły doping, przy czym nasze grajki wygrywają 3-0 z gospodarzami.

Relacja NFG

W Ostrowcu Św. Meldujemy się w 121 osób, w tym trzech z NFG: Davids, katowicer i Piter, a także czterech ziomali z Ostravy i jeden z Trnavy.
Na płocie zawisły flagi: Spartak Trnava, SK1964, Pisak i Bazal.

Mecz mega piknikowy, na stadionie słyszalny był tylko nasz doping, choć sporadyczny to bardzo dobrze słyszalny na całym stadionie.

Puchary tuż, tuż…

Źródło: nfg.prv.pl

Relacja GieKSiarza

Do Ostrowca udaje się 121 fanów GieKSy. Proponujemy KSZO walkę 20×20, ale odmawiają twierdząc, że nie mają ekipy. Przed meczem nasza bojówka (20) chodzi sobie bezkarnie wokół stadionu przez nikogo nie niepokojona. Tego dnia z nami 4 fanów z Banika.

Źródło: zin DIABLOS 2003 nr 8 (Ruda Śląska)

Relacja sportowa

KSZO Ostrowiec: Dymanowski – Bąk, M.Wróbel, Rogalski, Pietrasiak, Ibrahim (71. Sadłowski), Krawiec (84. Łatkowski), Samardzić, Kościuk, Budka, Kalu (81. Szczygieł)
Trener: Włodzimierz Małowiejski

GKS Katowice: Tkocz – Fonfara, Kowalczyk, Sznaucner, Bojarski, Widuch, Adamczyk, Sierka, Bała, S.Wróbel, Kroczek (69. Sadzawicki)
Trener: Jan Żurek

Bramki: – Kroczek (30), Bojarski (63), Fonfara (90)
Sędzia: Mikołajewski (Ciechanów)
Ż. kartki: Samardzić – Kroczek, Bojarski