GKS Katowice 2-3 KSZO Ostrowiec

28.05.2011, sobota 18:00 – widzów 2000

We wczorajszym meczu GKS Katowice uległ broniącemu się przed spadkiem KSZO Ostrowiec. GieKSa mimo iż już od pierwszych minut miała sporo okazji na zdobycie gola to dała sobie strzelić 3 bramki już w pierwszej połowie. KSZO pokonuje GKS przy własnej publiczności 2:3.

Kibice w ramach ogólnopolskiego protestu wywieszają transparent „Tusk zajmij się problemami, a nie kibicami!” i zaprzestają dopingu  do 80 minuty meczu. Po zakończeniu spotkania można było usłyszeć wiele słów dotyczących naszego trenera – „Stawowy WON…” .

Relacja kibica GieKSy

Sam mecz nie wzbudził wielkiego zainteresowania, a szkoda, bo spotkanie z walczącym o utrzymaniem KSZO dawało szanse na pozytywny wynik tego dnia. Znów w ramach protestu doping od 80 minuty! Tak więc przez większość spotkanie Blaszok siedzi i czeka na bramki ze słabszym rywalem. A tu niemiła niespodzianka, mimo że nasi piłkarze zaczęli grę z jajem, to już w 13 minucie drużyna z Ostrowca strzeliła bramkę… potem drugą i trzecią! Tak więc walczące o utrzymanie KSZO trochę po pół godzinie gry prowadziło na Bukowej 3:0! Kiepskiej dyspozycji naszych piłkarzy tego dnia nie zmażą nawet dwie zdobyte bramki, bo i tak punkty pojechały z KSZO. Od tej 80 minuty doping świetny. Po meczu poleciało w kierunku piłkarzy i trenera kilka zdań „oburzenia”. Tak więc jeszcze wyjazd bez wyjazdu na Flotę i mecz u siebie z Pogonią. GieKSa to coś więcej niż klub, pamiętajcie!