GKS Katowice 0-0 Flota Świnoujście

19.08.2011, piątek 19:00 – widzów 2400

GKS wciąż nie może wygrać. W piątkowy wieczór ekipa trenera Rafała Góraka mocno gniotła Flotę Świnoujście będąc zespołem zdecydowanie lepszym, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki gości. Po drugiej stronie boiska świetnie zagrał Witold Sabela i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Widzów: 2400.

Relacja kibica GieKSy

Po raz kolejny atut własnego boiska nie pomógł GieKSie w odniesieniu pierwszej wygranej i zainkasowaniu 3 pkt. Mecz miał średnio ciekawy przebieg, ale za to na Blaszoku kilka razy kibice pokazali, że potencjał jest, tylko trzeba go wykorzystać. Na pewno pomogła w tym postawa M, który mobilizował legendarny już sektor A. I tak jak w latach świetności naszych kopaczy, znów ludzie z A kilka razy pociągnęli resztę „Blachy” do porządnego dopingu. Podczas spotkania nad stadionem przeszła kilkuminutowa, ale za to konkretna ulewa i burza. Widać wszystkie siły żądają zwycięstw naszej drużyny hehe. Warto nadmienić, że im więcej żółtych koszulek na stadionie tym lepiej się ogląda nasze szare trybuny, pamiętajcie! Do następnego.

Branik

Źródło: zin SK1964 nr 36 (Katowice) sierpień 2011

Poza tym na płocie dalszy ciąg ataków w stronę naszych włodarzy: „CZ: BAJEK NIE ŁYKAMY” i ” NA KA$E CZEKAMY”.

Oflagowanie: GIEKSA&GÓRNIK, GÓRNY ŚLONSK, PISAK, PIEROŃSKIE HANYSY, UG, GIEKSA JEST TYLKO JEDNA, transy CZ: BAJEK NIE ŁYKAMY NA KA$E CZEKAMY, DURA, GLADIATORS i NOVOICINSKO (Banik).

FILM: 19.08.2011 GKS Katowice – Flota Świnoujście