Play Off: KH GKS Katowice 0-3 KS Unia Oświęcim

27.02.2019, środa

Po ostatnim meczu w Oświęcimiu (24.02.19) klasyfikacja znów się wyrównała, a mimo porażki, na trasie powrotnej autokaru naszych hokeistów ustawił się komitet powitalny w postaci fanów GieKSy z FC Imielin i FC Hołdunów. Fani trzymając transparent odpalili racę i głośnym śpiewem podziękowali w ten sposób za dotychczasowe osiągnięcia w tym sezonie i zagrzewali do kolejnych zwycięstw w drodze do finału, bowiem już 3 dni później odbywał się kolejny mecz play off, tym razem w Satelicie.
Na hali komplet publiczności którzy liczyli na łatwe zwycięstwo w dniu 55 rocznicy powstania Górniczego Klubu Sportowego. Niestety stała się niespodzianka i to Unia wychodzi na prowadzenie w klasyfikacji o grę w kolejnej fazie. Mimo to fani GieKSy dopingują całe spotkanie, udowadniając że są z drużyną na dobre i złe.
Po meczu większość fanów udaje się na pomnik powstańców śląskich by przy odpalonej pirotechnice celebrować jubileusz klubu. Przy okazji podświetlono specjalnie przygotowaną folię „#WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD”, przypominając o akcji właśnie o tej nazwie, która ma na celu zafundowanie przez kibiców jak największej ilości karnetów dla najmłodszych.