Polska 2-0 Izrael

18.08.1998

Relacja GieKSy

W Krakowie na meczu reprezentacji na stadionie Wisły zameldowało się 6 osób z GieKSy.

Źródło: zin GLADIATOR nr 3

Relacja BKS-u Bielsko-Biała

Kilka zdań chciałbym poświęcić temu spotkaniu które odbyło się na stadionie Wisły Kraków. Oczywiście w największej ilości kiboli pojawiła się Wisełka, która całkowicie się ośmieszyła w porównaniu z Cracovią, której było mniej, ale na Wiślackim stadionie poprostu rządziła. Tym samym Cracovia udowodniła wszystkim kto rządzi w Krakowie. Oprócz tych dwóch krakowskich ekip i ich ziomków, pojawili się kibole z całego kraju w większych i mniejszych ilościach. Na samym stadionie nie doszło do żadnego dymu, natomista miłym wydarzeniem było spalenie żydowskiej flagi narodowej przez kiboli warszawskiej Legii (oczywiście telewizja tego nie pokazała).
Co do dopingu to był on cienki jak sik węża, także dostało się słownie „Magnatowi” Dziurowiczowi i jego pseudozwiązkowi. Na płoci swoje flagi rozwiesiło tylko kilka ekip, a były to flagi: MŁAWA z celtykiem, ORZEŁ PRZEWORSK, CHROBRY GŁOGÓW, BKS STAL BIELSKO-BIAŁA i FROMBORK.
Ilościowo (niestety tylko tyle wiemy) zjawili się: Cracovia i ziomale ponad 200, Legia Warszawa ok. 20, Chrobry Głogów 10, BKS Stal B-B 5, Górnik Libiąż 4, Jagiellonia Białystok 11, Orzeł Przeworsk 2.
PS: Nasza flaga, czyli BKS STAL została rozwieszona dopiero w drugiej części spotkania.

Źródło: zin SOUTH BOYS nr 1, 1998 (Bielsko-Biała)