PP: KKS Lech Poznań 4-2 GKS Katowice

14.04.2004, środa 19:30 – widzów 10 000

Pucharowe spotkanie w Poznaniu oglądało 68 fanów z Bukowej, w tym czterech fanów Dynamo Drezno.

Źródło: magazyn ULTRA i Monografia GieKSy Tom III

Z Katowic 66 osób na Pucharze Polski w Poznaniu. Lech robi transparentową akcję przeciwko strzelaniu psów do kibiców: „Stadion to nie strzelnica”, „Kibice to nie kaczki”, „Nie policyjnej prowokacji” – dobra i słuszna idea. Liczbę Katowic należy uznać za przeciętną. Lech wygrywa i w finale PP zmierzy się z Legią.

Źródło: zin LEGION nr 8

Relacja GieKSy

Na stadionie poznańskiego Lecha meldujemy się w liczbie 68 osób, w tym 4 z Dynama Drezno.
Wywieszamy 2 flagi: „Pierońskie Hanysy” oraz flagę chłopaków zza zachodniej granicy.
Z naszej strony brak dopingu spowodowany słaba grą Naszych piłkarzy, prezentacja Lecha bardzo dobra, kartoniada prezentująca Puchar Polski, 2 sektorówki, race, świece, akcja ANTY-policja oraz dobry doping przez cały mecz.
Nasz powrót do Katowic opóźnił się o blisko godzinę z powodu sprawdzania naszych danych osobowych przez miejscową policję pomimo tego, że mieliśmy listę imienną.

Źródło: nfg.prv.pl

Relacja sportowa

Lech Poznań: Piątek – Kaczorowski, Bosacki, Wójcik, Lasocki – Madej (84. Goliński), Scherfchen (80. Czarnecki), Piskuła (65. Telichowski), Goliński – Reiss, Zakrzewski.
Trener: Czesław Michniewicz

GKS Katowice: Klytta – Fonfara (58. Owczarek), Sadzawicki, Markowski (46. Muszalik), Adżem – Pluta, Widuch, Adamczyk, Bała – Gajtkowski (79. Kroczek), Brożek.
Trener: Jan Żurek

Bramki: Zakrzewski (6), Reiss (45), Zakrzewski (47), Reiss (90) – Pluta (78), Pluta (88)
Sędzia: Siedlecki (Szczecin)