Prezentacja na Bukowej

Wszystkich kibiców GieKSy zapraszamy na przedsezonową prezentację drużyny we wtorek 19 lipca na stadion przy ulicy Bukowej! Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Liczba wejściówek jest ograniczona.
Na prezentację sprzedawane będą bilety-cegiełki w cenie 5 złotych, z których całkowity dochód przekazany będzie potrzebującym kibicom GieKSy – Magdzie Ociepce i Michałowi Baronowi. Ilość wejściówek jest ograniczona do 950, a będziecie je mogli kupować od czwartku (7 lipca) w Sklepiku Klubowym na Bukowej, w Sklepie Kibica GieKSy na Słowackiego oraz u przedstawicieli dzielnic.
W dniu prezentacji bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 18:00. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z oferty gastronomicznej. O godzinie 19:00 rozpocznie się prezentacja drużyny na sezon 2011/2012. Bezpośrednio po niej, na płycie głównej drużyna odbędzie trening z gierką wewnętrzną. Po części oficjalnej zaprosimy zawodników do spotkania z kibicami – będzie okazja do rozmów, wspólnych zdjęć, zebrania autografów. Będziecie mogli kupić gadżety i pamiątki GieKSy, nabyć karnety i bilety a także wziąć udział w charytatywnej aukcji karnetów!
Zapraszamy na Bukową we wtorek 19 lipca. Liczymy na Waszą obecność i głośną próbkę tego, co prezentujecie dopingując drużynę w trakcie meczów!

Źródło:GKS Katowice